Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy, hogy középisk...

Miért érzem úgy, hogy középiskolába több pasi is fog rám bukni?

Figyelt kérdés
szeretném ha jl beilleszkednék és a szépségem miatt ez nem lessz nehéz, de ha mégis több pasi mondja majd nekem az hogy szeret akkor, az már egy kicsit fúrcsa lessz.
2011. aug. 6. 22:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulnod lekoptatni a pasikat. Lehet hogy csinos vagy ahogyan leírtad tuti az lehetsz, de az sem jó ha naponta váltod a pasikat, persze barátok lehettek, de arra se nagyon alapozz mert ott is lehetnek gondok bajok. Szerintem örülj annak hogy csinos vagy és örülj hogy sokan fognak rád bukni, de te csak azt keresd aki igazán hozzád illik és neked is bejön, és kerüld a sok bunkó pasit mert abból sosem lesz jó vége.
2011. aug. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
89%
csak ne kezdj el beszélni, addig nem lesz semmi gond
2011. aug. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Hát, beléd aztán pakoltak rendesen a hiúságból
2011. aug. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
nyugodj meg ,ha megismernek akkor ,nem fognak rád tapadni ebben biztos lehetsz
2011. aug. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A LESZ az 1 SZ és nem 2
2011. aug. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
hát,ha meglátjáka a helyesírásod,akkor inkább szüzen halnak meg xDD
2011. aug. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy beképzelt r*banc vagy.Rövid tömör választ adtam.Mellesleg az,hogy szép vagy és be tudsz illeszkedni az nem azt jelenti,hogy valódi barátaid is lesznek.
2011. aug. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy te egy kissé beképzelt? Az ember nem ír le olyat saját magáról, hogy "a szépségem miatt", mert ez nagyképűség.

Különben meg 1. a középiskolában te első körben csak egy kislány leszel a 18 éves srácok mellett, 2. ne hidd, hogy te leszel az egyetlen szép lány, bőven akad majd vetélytársad.

2011. aug. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Szerintem ne a fiúk legyenek Nálad középpontban a suliban, hanem a magyartanárod. Meg fogsz lepődni, hogy mennyi érdekes és új dolgot tud mutatni a helyesírásról...és egye fene, ha szerencséd van, egy fiatal jóképű pasi lesz :P
2011. aug. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha beszélni is úgy beszélsz, ahogy írsz, akkor hamar eltűnnek mellőled a "pasik", ne aggódj!
2011. aug. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!