Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan barátkozzak írjak...

Hogyan barátkozzak írjak privit vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon próbáltam 2 alkalommal barátokat találni,de olyan esélytelennek tűnt..pedig sokakat ismerek akinek itt már régóta több barátjuk is van.Hogy tegyek fel ilyen kérdést vagy mit csináljak h sikerrel járjak?bocsi ah értelmetlennek tűnik.
2011. okt. 22. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Valahogy így, próbálkozni kell. Írj privátot ha gondolod!
2011. okt. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ava87 ***** válasza:

Szerintem itt akik összebarátkoztak, nem a barátszerzést tűzték ki célul, csak volt valami közös problémájuk, élethelyzetük, amiről elkezdtek privátban is beszélgetni.

Nekem is volt ilyen barátnőfélém, nem konkrétan erről az oldalról, hanem máshonnan, de vele is így ismerkedtem össze. Felmerült egy probléma, ami mindkettőnket érintett, ráadásul egyidősek is voltunk, hasonló háttérrel. Elkezdtünk róla e-mailben is beszélgetni, aztán áttértünk msn-re, aztán sokszor találkoztunk személyesen is, neten meg minden nap beszélgettünk.

Igaz, már nem tartjuk a kapcsolatot (lényegtelen, hogy miért), de legalább 2-3 évig napi szinten beszélgettünk.


Szóval ha nagyon innen szeretnél barátokat találni, akkor keress olyan kérdéseket, amik téged is érintenek, ajánld fel a kérdezőnek, hogy írhat neked, vagy írj neki te, hogy ezt nem szeretnéd nyilvánosan leírni, de ez és ez történt veled is, aztán vagy lesz folytatása a beszélgetésnek, vagy nem.

2011. okt. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A családi kapcsolatokban épp most is kialakulóban van egy barátság/kapcsolat!

Szóval még neked is lehet bármi. A téged érdeklő témakörökben tegyél fel kérdéseket és az arra válaszolókkal próbálj beszélgetni.

2011. okt. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, megkaptam amit írtál, ez égi jel lesz!
2011. okt. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2011. okt. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!