Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt már olyan érzésetek,...

Volt már olyan érzésetek, hogy senki se szeret, mindeki kibeszél, és soha nem lesz barátod, barátnőd?

Figyelt kérdés
...se a családod,se a barátaid?és volt már olyan,hogy akiket legjobb barátoknak hittél kibeszéltek,leszóltak?Én szerintem depressziós vagyok,vagy nem tudom de minden olyan rossz.Duci vagyok,már fogytam 3 kiló 2 nap alatt annyit idegeskedtem,mert van 2 fiú aki nagyon tetszett,állandóan néztek,és barátnőmnek mondták,hogy szép vagyok,tetszem nekik,erre ma látom facebookon az lájkolgatják,hogy fújj duci undoritó,vékony jobb,meg hogy vékony sexy,mint dagadt,duci :( :/ akiket a legjobb barátnőimnek hittem ők is kibeszélnek,azt ma tudtam meg...nekem mindig azt mondták,hogy jó nézek ki mindenhol van egy kicsi erre ma hallom,hogy kibeszéltek,hogy ronda vagyok,meg kövér...Mit csináljak azon kivül,hogy fogyókúrázzak?Új barátokat keressek?Válaszokat előre is köszönöm! 15/L :( :/
2011. aug. 6. 23:23
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*mindenki
2011. aug. 6. 23:24
 2/15 A kérdező kommentje:
Most nézem,hogy milyen hülyén fogalmaztam.remélem azért érthető :/
2011. aug. 6. 23:26
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
ezek nem barátok!mennyire vagy duci?Fogyózz,de okosan!Aztán majd szeptemberben leesik az álluk:)
2011. aug. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
170 cm 65 kiló jelenleg,mert 3 lement :/ igen szeretnék,szépen lassan leadni még 5 kilót :/
2011. aug. 6. 23:28
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
akkor ez nem is olyan vészes!
2011. aug. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
hát....nem tudom :(
2011. aug. 6. 23:29
 7/15 anonim ***** válasza:
nem is vagy duci akkor
2011. aug. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ennyi kell a szépséghez:)
2011. aug. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hát én is azt mondom.És mi van a családoddal?
2011. aug. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

állandóan, de a legjobb barátnőm aki csak a suliban legjobb barátnőm még nem beszélt ki a hátam mögött, de tudom, hogy nem fog

és egyedül vagyok, egész nyáron, és most csak azért nem alszom, mert a szüleim egyszerűen nem tudják befogni

a lényeg, hogy te szeresd magad

2011. aug. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!