Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá, hogyha a...

Mit szólnál hozzá, hogyha a legjobb barátnőd hiányozna egy ideig a suliból, majd mikor találkoztok az iskolában azt mondaná, hogy begyógyszerezte magát?

Figyelt kérdés
ÉS ez a barátnő semmilyen jelet (vagy ha igen nem vettétek észre) nem adott, hogy valami nincs rendben.
2011. szept. 27. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mérges lennék, hogy nem tart érdemesnek arra, hogy elmondja a gondjait hogy megpróbálhassak segíteni.
2011. szept. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És cserben hagynád? Vagy számíthatna rád, még ezek után is?
2011. szept. 27. 21:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Dehogy hagynám cserben, amíg még nem jött rendbe lelkileg teljesen addig támogatom. De csak ha látom rajta hogy akarja. (mert belül azért sértődött maradnék.. de ez csak az én hülyeségem)
2011. szept. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem csak a te hül*eséged, én is ilyen vagyok.
2011. szept. 29. 15:56
 5/11 anonim ***** válasza:
egy bnőm mesélte, h mikor anyja gimis volt, a padtársa pdaadott neki egy cetlit, h begyógyszerezte magát, mindjárt meghal. ő meg tökre megijedt. aztán szólt meg minden. de durva iylen helyzetben lenni. órán főleg.
2011. okt. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De hogyha valaki begyógyszerezi magát akkor kába lesz nem?
2011. okt. 3. 15:16
 7/11 anonim ***** válasza:
ha rengeteget veszel be, halált okoz. józsef attila gyerekként bevett 60 aszpirint öngyilkossági kísérletből...
2011. okt. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy halált okoz. De volt olyan aki bevett egy csomót, és olyan volt mint hogyha beteg lett volna, egy vagy két hétig állandóan feküdt, és mondta is a csaj, hogy az az egy-két hét teljesen kiesett neki.. Mondjuk bizonyára ő nem vett be sokat.. Bár nem tudom mi volt.
2011. okt. 4. 14:22
 9/11 anonim ***** válasza:
hát biztos függ az erősségtől is, meg a márkától, hogy egyáltalán mi az, meg a mennyiségtől. meg az egészségtől is, mármint ha oylankor veszel be valamit, amikor téynleg szükséged van rá, az első 1-2 szem még hasznos is.
2011. okt. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mondjuk az az egy-két szem azért nem számít, senki en csinálja ezt
2011. okt. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!