Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Budapestiek! Milyen környéken...

Budapestiek! Milyen környéken van a VII. ker. -i Damjanich utca?

Figyelt kérdés
Nappal vagy éjszaka kell-e félni? Éjszakai járat nem is közlekedik arrafelé (én úgy láttam a google maps-ben)? Mennyire forgalmas utca? Tudom, hogy jár rajta 1 busz, de inkább csendes?
2011. aug. 7. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó és szép környék, szerintem nincs vele baj. Ott nem kell félni. Csendes.
2011. aug. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szép, tiszta, biztonságos, forgalmas!, csendesnek nem mondanám a forgalom miatt (bár én Dunakeszihez viszonyítom a zajt!- csendesnek akkor mondanám, ha elvétve 1-1 autó járna csak, az állandó autózajt nem bírom...)

Véleményem szerint a budapesti környékek közül kifejezetten előnyös helyen szerepel! :) Én ajánlanám Neked!

2011. aug. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jól mondják.


Amúgy itt te is megnézheted:


[link]


Ja és 3 percre ott a éjszakai is a Keletinél. Amúgy a Hernád utcát kerüld az már cigó lakta. De az éppen egy kivétel arra felé. Vagyis inkább attól nyugatabbra és északabbra kevés a roma.

2011. aug. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ami azt illeti jár rajta 2 troli is.

elég széles, szóval csúcsidőben rendesen van rajta forgalom.

de legalább vannak fák, nem úgy mint a rá merőleges utcákban.

nyugi, azért elég közel vannak a cigányok ahhoz, h gyakran arra járjanak.

ott dolgoztam egy évig, nem volt a szívem csücske a hely, én Budát preferálom.

2011. aug. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!