Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 10. kerület Bihari utca...

10. kerület Bihari utca tényleg nagyon rossz környék?

Figyelt kérdés
Nem tudok pontos házszámot, Ecseri úti megállótól 10perc, 99es busz valamelyik megállójánál van az albérlet..
2011. okt. 31. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ott van a hajléktalan központ...
2011. okt. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
NAGYON ROSSZ.......1 utcával mellette lakom!!!Tele van Céével..ha érted mire gondolok,nagyüzembe megy a biznisz,a 99-es buszra sem ajánlatos rengeteg ott is a "fekete"a rosszabb fajta persze..
2011. okt. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem olyan rossz.. DE a helyedben a 99-es buszt nem nagyon használnám a Blaha felé.
2011. okt. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen... Néztem anno ott lakást magamnak... Hát nem túl bizalomgerjesztő környék (kihalt, leromlott állapotú épületek, svédek). Persze ízlések, és pofonok.

Ha lakást, albérletet keresel, akkor inkább a IX. kerületben nézz szét. Árai kedvezőbbek, rendkívül dinamikusan fejlődik.

2011. okt. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon nem ajánlom. Kitudja kik törik majd rád az ajtót ott, illetve az utcán kifog ott lecsapni, kirabolni, és még sorolhatnám. Laktam már arra felé 2 hónap után jöttem haza amikor majdnem ellopták az autómat és kis híján agyon csaptak. Na mindegy. Egyszer utaztam a 99 es buszon, és hát elég kemény volt ott a hangulat, szerencsére nem történt semmi de nagyon figyelnem kellett nehogy kihúzzák a zsebemből a pénzem vagy a telefonom.
2011. okt. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
94%
Már bocsánat mindenkitől,de ismétlem ott lakom,és ha nem lenne ott a sok C..nem akarok rasszista lenni,de akkor semmi gond nem lenne..A 99-es busz tényleg nagyon durva kb a buszon összesen(a nap akármilyen szakában mész)3-4 "fehér"vagy mondhatnám magyar utazik,azok is rettegnek,elég koszos környék..pont ezek az emberek miatt(pont a kötekedős C járnak errefelé) Sőt van ehhez egy story-m..a párom bicajjal jött haza,és megkergették fekete sötétített ablakú Audival..(4 kopasz nagydarab C ült benne)üvöltöttek neki leakarták taszítani az útról(ez már a mellette lévő Balkán utcánál volt)a párom eldobta a biciklit ,és elrohant...a háztömb sarkába várt és képzeljétek el..1,5 órára rá még ott üvöltöztek,hogy bújjon elő...és NEM VITTÉK EL A BICIKLIT!!!....Ez tényleg megtörtént!méghozzá nyáron..
2011. okt. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyik legrosszabb a városban.
2011. okt. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A nyócker után ez a legrosszabb hely. A barátnőm egyik ismerőse oda ment egyszer albérletbe és majdnem az utcán fényes nappal meg erőszakolták, a szerencséje az volt hogy a párja épp arra járt aki elkergette a sunyi kis C betűs illetőket. A 99 es busz sem egy álom. Ha a busz közepén vagy hátul tartózkodsz akkor bizony nem úszod meg hogy ne kössenek beléd. 3 hónapig éltem a környéken majdnem napi szinten jártam ezzel a busszal és csak 2 olyan alkalom volt amikor nem kötöttek belém a buszon.
2011. okt. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
maga az ecseri út környéke is szép látvány éjszaka :) igaz, hogy az még biztonságos! Budapest én így szeretlek :D
2011. okt. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Előző..

Ecseri út biztonságos?!Az egyik ismerősömhöz odament FÉNYES NAPPAL egy Cééé...és elkezdte fenyegetni,mutogatta a késeket a zsebében,fenyegette, elvette a telefonját,jött pár haverja,odament a sráchoz,mert érezték,h valami gond van,azoktól is kierőszakolta a telefont,(Akinek kamerás volt)Azzal az indokkal fenyegetőzött,hogy a srác ellopta a huga telóját,ami pont olyan volt mint a srácé,nem tudott elmenekülni,mert szorosan mellette állt és fogta az egyik kezével a srácot.Ez mind nappal a 181-es megállójában...Ennyit a biztonságról meg az Ecseri útról,és azokról az emberekről akik látták mi történik,és nem csináltak semmit(2 napos telefon volt és 50.000)

2011. okt. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!