Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Felnőtt olvasók, kézbe vennéte...

Felnőtt olvasók, kézbe vennétek egy ilyen témájú regényt?

Figyelt kérdés

A most készülő regényem főszereplője egy fiatal nő, aki egy baleset következtében kóma kerül. A saját nézőpontjából írom le a történetét, ugyanis amíg kómában van, a lelke egy másik "világba" kerül, ahol más, szintén kómában fekvő lelkekkel.

Az egyikükkel egymásba szeretnek, közben persze végig keresik a hazautat a való életbe. Végül a nő felébred és nekiindul, hogy megkeresse a férfit - aki továbbra is öntudatlanul fekszik egy kórházban...


Nos, mi a véleményetek a témáról? :)


2011. aug. 7. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Engem marhára nem érdekelnek az ilyen romancicus dolgok, már bocsi.

22/N

2011. aug. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem gond, de ennek nem csak a romantika lesz a lényege, nem nyáltól csöpögő könyvet szeretnék írni :)
2011. aug. 7. 17:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 34 évesen nem érdeklődöm az ezomizé könyvek iránt. De a tizenéveseket biztosan tűzbe hozná.
2011. aug. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Felnőttként már nem, tinikoromban esetleg.Bár vannak még romantikus lelkű,ezotéria iránt érdeklődő hölgyek,őket megcélozhatod.
2011. aug. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem.
2011. aug. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem maga az ötlet egyedi, és meg lehetne írni úgy is, hogy ne legyen se nyálas, se közhelyes, de azért ahhoz elég sok tehetség kell és türelem a kidolgozásához. Mármint, hogy ne egy amerikai szirupizére hajazzon.

Szóval ha valaki újszerűen, klisék nélkül, eredeti stílusban megírná ezt, lehet, hogy elolvasnám.

2011. aug. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, közben végiggondoltam, és még humorra is lehetne venni a dolgot... de gondolom te azért nem így tervezted. :)
2011. aug. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!