Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit vennétek a legjobb barátnő...

Mit vennétek a legjobb barátnőtöknek 22. szülinapjára?

Figyelt kérdés

kicsit nehéz dolgom van, mert ékszereket nem hord allergiás lesz tőlük... nincs különösebb hobbyja, olvasni nem szeret ruhát ilyesmit nem szeretnék neki venni... mit tanácsoltok??

ja és ne legyen túl drága, ilyen 2-3 ezer forint max...


20/L


2011. okt. 3. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát mi furák vagyunk, de én köv. szülinapjára fogok egy dobozt és minden féle apróságot teszek bele amit szeret vagy annak a jelképét amit együtt beszéltünk, hogy milyen jó lenne ha lenne, de nyilván sosem lesz rá pénzünk. Ez vicces is és tuti, hogy mástól nem kap ilyet. :-)

21 L

2011. okt. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én azért meg szoktam próbálkozni valamiféle könyvvel.


De ha az nem jöhet, akkor még mindig sikert arathat egy különleges tea (nem filteres, hanem az a hagyományos, minőségi tealeveles dolog), fémdobozban. Nem kell belőle sokat venni, úgy szoktam, hogy 50g-ot kérek, az inkább kóstoló, hozzá kérek még a szaküzletben egy leírást, névjegykártyát stb. És akkor ha megtetszik neki a fajta, esetleg maga a teázás, akkor elmehet a helyszínre.

(Hanami Teaházban nagyon kedvesek, segítőkészek, már ha budapesti vagy - vagy könnyen eljutsz ide.)


Esetleg elmehetnétek moziba, általában a kis "művészmozik" barátságosabbak, mint a nagyok és jó áron is vannak.


Azért csak van valami, amit nagyon szeret, amihez ragaszkodik, amiből ki tudsz indulni... ha már egyszer "legjobb barátnő", valamennyire csak-csak ismered. :D

2012. okt. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
édességet, cserepes növényt, valami jópofa dísztárgyat, ha van állata, akkor állatfelszerelést, ajándékutalványt, pénzt, CD-t
2012. okt. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!