Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az nagyképűség, ha valaki nem...

Az nagyképűség, ha valaki nem akar úgy öltözködni, mint a többség?

Figyelt kérdés
Például hogy mindenki csőfarit, meg kardigánt (meg stb-t) hord, de én meg direkt nem veszek fel ilyeneket, hogy ne nézzek ki úgy, mint az összes többi lány. Úgy vagyok vele, hogy inkább legyek kevésbé modern meg divatos, de akkor se szeretnék ugyanolyan stílusú lenni, mint mások. És az az igazság, hogy ezeken felül még különlegesnek is érzem magam a többi emberhez képest. :$ De ez nagyon nagyképű dolog? :S És nem is kistini vagyok, hanem 21 éves...
2011. aug. 8. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Én ugyan így vagyok vele. Akkor se veszek fel valamit, ha mondjuk nekem tetszik, de minden második lányon azt látom. Pl néhány éve a palesztin kendő, és tavaly télen a térd fölé érő csizma.

Én büszke vagyok arra, hogy meg lehet különböztetni a többi lánytól. És nem szeretem az olyanokat, akik csak a divatról és a sminkelésről tudnak beszélni. Ha valaki ezekért az mondja, hogy nagyképű vagyok, akkor egészségére. Nem kötelező velem szóba állni. Inkább leszek különleges egyedül, mint, hogy összekeverjenek 20 másik lánnyal.

És igen, én még tini vagy: 17/L

2011. aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Legalább van egyéniséged. Nem vagy tucat,bár én szeretem a hétköznapi szépségeket. 34f
2011. aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 krameri ***** válasza:
92%

nem nagyképűség, viszont a csőfarmer általában jól áll a lányoknak, tehát nem kéne elutasítanod, csak azért mert nem akarsz tömegcikknek kinézni. Nyugodtan jelezd a környezetednek, hogy különleges vagy, de szerintem ne a szépség rovására.

Viszont ha nem akarsz beállni a sorba, inkább az ilyen dollárjeles baromságokat hagyjad le a mondat végéről...

2011. aug. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem magánügy ki hogyan öltözik, nem lesz se nagyképű, se szerény pusztán a ruházatától.

Ellenben én azt már nem tartom olyan tyű, de különleges személyiségnek, akinek a ruházkodás a legfőbb gondja. Ilyen sekélyes dolgokban épp olyan szembemenni a tömeggel, mint az árral sodródni. Nem leszel tőle se több, se kevesebb.

2011. aug. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha azért nem veszel fel valamit, mert másnak éppen az van, akkor ugyanolyan divatmajom vagy, mint aki azért vesz fel valamit, mert másnak az van.
2011. aug. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!