Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki ha fiatal korom ellenére...

Ciki ha fiatal korom ellenére szeretek elegánsan öltözködni? Ez bejön a csajoknak? Vagy inkább strébernek néznek?

Figyelt kérdés
Na nem öltönyben járok, csak szeretek szép ingeket felvenni, hozzáillő pulcsival vagy mellénnyel és farmerrel.Valahogy jobban érzem maga, vagy inkább többnek, de néha furán néznek rám, hogy mindenki ilyen feliratos, meg kosaras pulcsikba van én meg nem. Szerintetek gáz vagyok ? :D
2011. okt. 18. 12:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

Én 1.5 éve csak öltönyben járok, eleinte szóvá tették az egyetemen, megdícsérték, aztán később hülyének néztek, hogy ok nélkül mindig öltönyben vagyok, de mostanra meg már megszokták. A munkahelyemen meg amúgy is elvárják.

Inkább az a gáz, aki azt mondja, hogy "de szar lehet minden nap így járni munkába". Pont ezért tanultam ezidáig, hogy ne melegítőben kelljen ülnöm egy pénztárgép mögött a sarki boltban. :)

2011. okt. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
És a csajoknak is bejön, mert az öltönyről a pénzre asszociálnak. Hiába vettem némelyik ingem 150-200 ft-ért, a sok pénzéhes liba így is gágog. :P
2011. okt. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz, ha izlésesen választod meg a ruhákat! Én szeretem az ilyen öltözékű fiúkat, de persze, ha jól áll neki.

Egyébként, ha 10 éves vagy akkor én is hülyenek néznélek ilyen cuccba

2011. okt. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat, hát én nem másoknak akarok ennyire tetszeni :D Lehet furán hangzik, de sokkal nagyobb az önbizalmam, és jobban is érzem magam :)
2011. okt. 18. 13:13
 5/19 anonim válasza:
76%
Szerintem nem ciki, ha tudod hol a határ a giccs és az ízlésesség között. Én 20 vagyok, nő és a végletek embere. Olyan értelemben, hogy vagy pulcsis, melegítős, szabadidős, sportcipős, stb. napom van, vagy blúzos, blézeres, magassarkús. Mindkettő én vagyok, mindkettőben jól érzem, magam és egyik sem ódivatú. Ez vagyok én és többnyire tetszik a környezetemnek:) És ami a legfontosabb, én jól érzem magam benne.
2011. okt. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
en majdnem minden nap abban vagyok
2011. okt. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%

Lehet ciki is meg nem is.

Most csak a barátomból kiindulva. Ő is ilyenekben jár de minden inge egyszínű, unalmas fehér, esetleg szürkés, sárgás. Dögunalom. A mellényei olyanok mint régen nagyapámnak volt. Ez gáz. Egy fiatalhoz nem is illik. Vannak színesebb vagy mintás ingek, modernebb mellények. Ne a régi ócska meg unalmas fazonban járjatok. Az nem jön be senkinek sem.

2011. okt. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Suit up! Ahogy Barney mondaná :))

Sztem nem gáz, én szerintem az elegáns férfiakat :)

2011. okt. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én ilyen csíkos ingekbe járok, de a kockásat nem szeretem, se az egyszínűt, és a mellény alapszínéhez választom az ing alapszínét, ami passzol még a farmeromhoz is :P Nem akarok ódivatú lenni, csak egy picit elegáns és színesebb mint a többi srác, mind színre, mind ízlésre :D
2011. okt. 18. 14:42
 10/19 anonim ***** válasza:

nekem bejön. számomra vonzó és kész.

17L

2011. okt. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!