Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Úgy érzem az internet miatt,...

Úgy érzem az internet miatt, hogy teljesen szét vagyok csúszva, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Meg is magyarázom,van két emailcímem,és úgy érzem,hogy el vannak rendezve,de még is olyan érzésem van,hogy 1 nagy kupi van bennük,és ettől rossz a közérzetem.Annyira nem is tudom megfogalmazni.Ha rákeresek a nevemre egy csomó régebbi hülyeség is kijön amit kiírtam,és ettől olyan sebezhetőnek érzem magam,nagyon rossz,mit tegyek?:S nem tudom,h érthető-e:S
2011. aug. 8. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokat számítógépezel? Ha igen, csökkentsd a mennyiséget, mert szerintem számítógépfüggő vagy. Az vagyok én is.
2011. aug. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
aha:S
2011. aug. 8. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:

> Ha rákeresek a nevemre

A valódi nevedre vagy a nicknevedre?

2011. aug. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

jaaaj,most örülök:D rákerestem a valódira és csak a tanulmányi eredményeim jöttek ki,a versenyek meg ilyesmik:D meg a facebook accountom,szóval most 1 kicsit jobb:)


a twitteremet töröltem,ezzel is jobb lett.

az msn címem átváltom a gmailesre amit használok

és azokat a fiókokat amiket az msnre használtam megváltoztatom az emailem a gmailesre,remélem igy jobb lesz:)

2011. aug. 8. 19:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem rengeteg e-mailcímem és regisztrációm van. Vezetem őket, mert lehetetlen mindent megjegyezni. Így viszonylag rend van. Neked is ezt ajánlom.
2011. aug. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!