Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom teljesen, végleg,...

Hogy tudom teljesen, végleg, totálisan letörölni az internet explorer-t? Megőrülök tőle!

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 22:26
 1/6 anonim válasza:
Azthiszem nem lehet a windowsról, bár valami hack biztos van rá. egyébként énis hasonló cipőben járok:D talán valaki ír majd valami hekkelést...
2011. máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet letörölni, elérhetetlenné lehet tenni egy egyszerü választó menüben, hivatalos windows kiegészités.


De ezt a megőrülök tőle dolgot felesleges eltúloznod, még ha elérhetően is hagyod akkor is nem inditod el és kész... persze akkor nem lesz mitől "megőrülj".

2011. máj. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

N-lite nevű program segítségével a windowsból ki, és beépíthetőek programok. Az internet explorrer is

(ami lényegében csak egy bőr)


Az magával az explorerrel nem nagyon lehet mit kezdeni hiszen az egész grafikus felület alapja.

2011. máj. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2011. máj. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

tegnap 22:41-es


A "megőrülök" dolgot azért írtam oda, mert már régóta próbálom letörölni, de nem megy. Telepítettem egy régebbi játékot (Halo CE) és nem indul, amíg ez a szar fent van. Sok helyen utánanéztem, mindenhol azt írják hogy töröljem az Internet Explorer frissítéseket és akkor majd hű de működni fog. Há egyáltalán nem működik tőle. Ezért vagyok ilyen zabos, tegnap is hajnalig próbálkoztam mindennel, de nem jött be :(

2011. máj. 27. 07:22
 6/6 lindmayer ***** válasza:

az xp alól nem érdemes törölni az ie-t, mert akkor a fájlokat sem fogod tudni megnyitni(ennyire beleégették az ie-t)

de a win7-nél le lehet törölni: vezérlőpult/programok és szolgáltatások, itt baloldalt van egy olyan link hogy windows szolgáltatások be és kikapcsolása, rákattintasz

Az Internet Explorer 8(9) elől kiveszed a pipát és leokézod

2011. máj. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!