Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem kelt bennetek rossz...

Nem kelt bennetek rossz érzést a látványuk?

Figyelt kérdés

Http://www.ghosttowngallery.com/


Mi az első gondolatotok, érzésetek, amikor szellemvárosok képeit nézitek. (Több száz van belőlük)


2011. aug. 8. 23:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Bejárnám mindet,ha tehetném. Imádom az ilyen helyeket.
2011. aug. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
az az első gondolatom ,hogy milyen jól lehetne ott airsoftozni:D ,kár hogy magyarroszágon nincs ilyen
2011. aug. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tombstone, Arizona az egyik kedvencem. Hogy lehetett ilyen nevű városban élni?
2011. aug. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

23:35! Dehogy nincs :)


Klikk: [link]

2011. aug. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Draug ***** válasza:
Én érdekesnek találom az ilyen helyeket... szívesen bejárnám és felfedezném mindet, főleg ha van egy kis háttértörténete, kik éltek itt, miért elhagyatott :)
2011. aug. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
úristen,ember el sem tudod hinni mennyit segítettél nekem ezzel a linkel ,örök hálám:D
2011. aug. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2011. aug. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nincs mit :) Egyszer mindenképpen érdemes oda ellátogatni, a látvány lenyűgöző.
2011. aug. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"Restrepo válasza:


úristen,ember el sem tudod hinni mennyit segítettél nekem ezzel a linkel ,örök hálám:D"


Örülök :D Pont ezt a téma foglalkoztatott Téged is?:)


Egyébként azért tettem fel ezt a kérdést, mert én beleborzongok.brrr.:) Egyrészt lehet, hogy persze sok horrort meg thrillert láttam, de valahogy van egy olyan érzésem, hogy nem tudhatjuk mik zajlanak egy ilyen város házain belül.(Persze nem tudom, hogy melyik ház, milyen állapotban van, és milyen gyakran ellenőrzik ezeket a városokat, de szerintem nem, vagy nagyon ritkán.) Itt most perverz, szadista gazadagokra gondolok, akik megtehetik, hogy áldozatokat vigyenek el ilyen helyekre és ott azt csináljanak velük, amit akarnak. A másik, meg nagyon rossz nézni ilyen épületeket, ahol valamikor nyüzsgő élet volt, most pedig, nincs semmi...

2011. aug. 8. 23:49
 10/13 A kérdező kommentje:

Ja Restrepo, azt hittem nekem írod :)


Nem tudom, hogy elmennék-e oda, én inkább kihagyom:)

2011. aug. 8. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!