Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan kereshetném meg?...

Napietus kérdése:

Hogyan kereshetném meg? Szeretnénk megköszönni a segítséget. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A nagymamám autóbalesetet szenvedett és a kiérkező rendőr nagyon kedves volt vele, még azt is megengedte, hogy az ő telefonjáról hívjon minket a mama. Nem tudom sem a nevét, sem a beosztását, jelvényszámot pláne nem, csak hogy melyik kapitányságon dolgozik. Szeretnénk neki megköszönni, ez a mamának fontos lenne, hogy találhatnám meg? Mégsem ténfereghetek egész nap a kapitányság körül, hátha arra jön :)
2011. aug. 12. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj be a kapitányságra, add elő a történetet, segíteni fognak. Adatok azért kelleni fognak, helyszín, érintettek nevei, rendszámok, stb, ezek alapján tudnak keresni ők is.
2011. aug. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
remélem nem néznek hülyének. vagy nem gondolják, hogy pl. futok utána és azért keresem, vagy ilyesmit.
2011. aug. 12. 14:13
 3/6 anonim válasza:
menj be a kapitányságra, mert a rendőr erről jelentést írt. pikk-pakk megmondják. és nem ciki, sőt a pozitív visszajelzés mindenkinek jól esik, a főnökeinek is. ha annyira szeretnéd megköszönni, írhatsz egy köszönőlevelet. szoktak ilyet írni.
2011. aug. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

egyszer már bementem, de nem tudtam magam rávenni, hogy odamenjek az információs ablakhoz, inkább kimentem :D


de jó, hogy írtatok, akkor hétfőn bemegyek. csak nagyon tartottam attól, hogy félreértik, vagy ilyesmi.

2011. aug. 12. 14:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem fogják félreérteni :)

Nagyon rendes tőled,hogy meg szeretnéd neki köszönni! Esetleg valami bonbon-t is vihetsz neki a nagyid nevében!

2011. aug. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mama már vett neki bonbont meg egy üveg Chivas-t. szolgálat után a rendőrök is ihatnak :)
2011. aug. 12. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!