Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Itt a GYK-n miért nem szokás...

Itt a GYK-n miért nem szokás megköszönni, ha valaki választ ír a feltett kérdésre? Néha nagyon elkeserít, hogy egy köszi-t sem tud írni a kérdező, pedig helyette keresem meg a kért információt, mert neki nem barátja a google.

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 15:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Mert nagyon sok a bunkó, önző ember. Én mindig megköszönöm!
2010. szept. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Mert attól még értékelem hogy fáradozott, csak lusta vagyok írni.
2010. szept. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
én is mindig megköszönöm :) szerintem ezt azért illene mindenkinek.
2010. szept. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én ha kérdezni nem vagyok lusta, megköszönni sem. A válaszoló se volt lusta válaszolni neked/nekem/akárkinek.
2010. szept. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Te lusta vagy írni én meg emiatt azt gondolom, hogy teljesen feleslegesen kerestem ki Neked a választ, esetleg meg sem nézted, hogy ki mit válaszolt. Tényleg elég lenne egy ok, vagy köszi.

A többieknek köszönöm.

2010. szept. 16. 16:24
 6/13 anonim ***** válasza:

ezt a kérdést énis már felakartam tenni,de akkor megelőztél :D

és sztemis egy köszönömbe senkise hal bele...

2010. szept. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A válaszírók pedig elég pihentek lehetnek, ha minden válaszukat leellenőrzik előbb-utóbb. Am tényleg lusta vagyok írni, de tudjátok, hogy a lelkem mélyén hálás vagyok a válaszaitokért. :P
2010. szept. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én is feltettem egy kérdést és tök "rendes" választ kaptam:( http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__1155941-eljo..
2010. szept. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Már kaptál a kérdésedre egy csomó választ, reagáltál is rá, mégsem köszönted meg. Vagy csak másnak kell?
2010. szept. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Neked külön köszönöm, de vedd esetleg a fáradtságot és olvass vissza egy kicsit. Lehet, hogy korábban is megköszöntem már? Ez igazán hihetetlen fordulat lenne.

Az értelmes válaszolóknak tényleg köszönöm.

2010. szept. 16. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!