Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan béküljek ki a barátnőmmel?

Hogyan béküljek ki a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Ő volt a legjobb barátnőm,nem osztálytársam, de egy suliba járunk (ő eggyel alattam.) elég rondán összevesztünk, nem is beszélünk azóta, de én nagyon szeretnék vele kibékülni... de sajnos nagyon makacs, így fogalmam sincs mit tehetnék.
2009. ápr. 13. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg MSN-en.
2009. ápr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi, de fogalmam sincs mit irhatnék neki. :S:D
2009. ápr. 13. 19:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha igaz barátnők voltatok annyi az egész, hogy bemész hozzá msnen, hogy szia... sajnálom, hogy a múltkor annyira összevesztünk, biztos meg tud(nánk)tuk volna beszélni normális emberek módjára... nem tudom, Te hogy gondolod... Hiányzol... Hiányoznak a trécspartik, szeretném, ha kibékülnénk...


Pl. egy ilyen üzivel.. és meglátod, mit lép.


Nani

2009. ápr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi neked is, de mégis olyan furcsán érzem magam.. olyan makacs, és attól tartanék hogy csak kiröhög vagy ilyesmi.. :S de mindenképp fogok neki írni!
2009. ápr. 13. 20:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Vagy személyesen is megpróbálhatod. Ha tényleg annyira nagyon jó barátnők vagytok, akkor el tudja hagyni a makacsságát, és nem fog kinevetni. Ezen ne aggódj.


Egyszerűen kérj tőle bocsánatot...


-Tündérlány(17)-

2009. ápr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én: - szia... :$

Ő: - hello

Én: - a köszönésig eljutok... de innen nem tudom tovább :$

Ő: - Nem tudok segíteni...:$

Én: - nagyon haragszol rám? :$

Ő: - Hát... Nem haragszom, de oltárira szarul esett

[...]

Én: - mindegy, nem keresem a kifogásokat. nekem sokkal fontosabb vagy annál, még ha néha nem is tudom kimutatni, mennyire... :$

Ő: - mindegy, száz szónak is egy a vége, én nem haragszom, csak nagyon nem esett jól.

[...]

Én: - szóval ne múljon ezen a mi barátságunk... ha te tudnád, mennyit nyavalyogtam

Ő: - Miról nyavajogtál?

Én: - arról, h mennyire szeretnék rádírni...


Ez egy beszélgetésrészlet (msnen) köztem és a legjobb barátnőm között. Cenzúrázva, a lényeget kiemelve, de a szöveget nem módosítva. Remélem, ad egy kis segítséget. (Mi majdnem 3 héten át nem beszéltünk egymással... :( Mint később kiderült, volt egy jó nagy félreértés is köztünk.)

Remélem, ti eddig nem juttok el! A barát a legnagyobb kincs, amit csak rád bízhat az élet. (23/L)

2009. ápr. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!