Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy béküljek ki a legjobb...

Hogy béküljek ki a legjobb barátnőmmel? (ha még egyáltalán van értelme. )

Figyelt kérdés
mindketten 20 évesek vagyunk.Elválaszthatatlanok voltunk,de most minden megváltozott...Egy másik városban tanulunk tovább szeptember óta,és alig találkoztunk.lettek új barátaink,de ez nem is lenne akadály.én mindig hívtam ide-oda ha mentem vhova,ő engem soha.mindig csak akkor keresett meg,amikor nem volt jobb dolga.volt pár dolog,amikor nagyon megbántott,és mindig én kerestem a társaságát akkor is.egyszer robbant a bomba,összevesztünk.azóta kibékültünk,de már nm volt olyan a barátságunk.és félek,hogy már soha nm lesz az.egyszerüen azt érzem,hogy nincs már igénye rám.hiába mondta,h neki is szar ez igy,ahogy most van.Nem tudom elfogadni,hogy neki ennyit ért egy tizenéves barátság.ja,azóta van ez,hogy összejött azzal a sráccal,akibe évek óta szerelmes.én hallgattam a siralmait,mindvégig mellette voltam.ez a kapcsolat most neki a legfontosabb.össze is költöznek.nekem is van barátom,nm vagyok féltékeny.nem erről van szó.csak nem tudom elfogadni h engem felemészt ez a dolog,őt meg hidegen hagyja.kérlek,adjatok tanácsot!
2010. jan. 23. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Hagyta, hogy a szerelem legyőzze a barátságot.

Magyarázd meg neki, ha kell, rágd a szájába, hogy neked fontos a barátságotok, és neki is az kell, hogy legyen. Ha nem megy, hagyd a francba.

2010. jan. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Elolvastad már a kérdést, amit feltettél?

A legjobb barátnőkkel nem kell kibékülni.

A barátnőkkel néha igen.

De amit leírsz, abból nekem az jön le, hogy te tartottad őt barátnődnek, ő téged nem.

Hagyd lógva egy időre.

Ha fontos vagy/voltál neki, keresni fog.

Ha nem, keress magadnak egy tényleg legjobb barátnőt.

2010. jan. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
vannak barátaim,köztük pár IGAZI jó barát.ez nem arról szól,h keresek vkit,aki helyettesíti.nekem Ő hiányzik,de nem érdemli meg.Kiváncsi leszek mi lesz,ha vége lesz a nagy románcnak...kihez fog menni rinyálni
2010. jan. 23. 20:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog szerintem tetszeni, amit írok, de hagyd a fenébe. Nem érdemes utána menni, ha magától nem keres.

Október óta nem beszéltem a legjobb barátnőmmel (ma már inkább nem mondom annak). Megharagudtam rá, mert úgy éreztem, hogy nem lehet számítani rá, és ezt meg is mondtam neki. Ő meg úgy gondolta, hogy nincs igazam. Azóta nem kerestem, ő sem engem. Nagyon bánt, hogy így alakult, tudom, hogy változtathatnék rajta, de úgy érzem, hogy ha neki nem fontos ez a barátság, akkor én nem küzdök a semmiért. Mindez úgy történt, hogy a nyár nagy részében együtt voltunk, amire korábban a különböző programok miatt sosem volt még példa.


Legyél együtt azokkal, akiket tényleg jó barátnak tartasz, én is ezt teszem. És ne bánkódj miatta, majd egyszer rájön, hogy miért veszített el egy jó barátot.


20/L

2010. jan. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hagyom a fenébe.irtam neki levelet,amire az volt a válasz,hogy kb hagyam békén...szóval ennyit erről... :'(

Azért köszönöm h írtatok!

2010. jan. 23. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!