Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem lesz már egy kicsit túl...

Nem lesz már egy kicsit túl sok stand-up comedy-s előadó?

Figyelt kérdés
Pár éve, amikor felkapott lett a műfaj még jó pofa volt a sok új arc, de nekem már sok, hogy teljesen ismeretlen embereket látok jönni folyamatosan megállás nélkül, olyanok is vannak akik már egyszerűen nem viccesek, hanem erőltetettek és sok poénnál már csak illendőségből nevetnek.
2011. aug. 14. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A szarok úgyis mennek a süllyesztőbe!Egyébként nagyon jó szórakoztató műfaj!
2011. aug. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akit bírok, azt megnézem, akit nem, azt meg elkapcsolom. Ennyi.

Szívesebben nézem ezeket az emberkéket, mint egy valóságshowt vagy egyéb hulladékot.

Bírom a műfajt. :)

2011. aug. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elején nagyon szerettem, most viszont már kb idegesít.

Erőltetett, süt a dumáról hogy 95%-ban kitalált, na meg ez a naponta 6426626x leadott OTP-s reklám is kicsit unalmas már...

2011. aug. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Ne nézd baz*meg!Nézd a való világot!
2011. aug. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

utolsó:

ne b*zdmegolj b*zdmeg:)

Amúgy meg mondtam hogy nézem még?

2011. aug. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Abban igazad van, hogy sok nem vicces. Ráadásul szerintem soknak elég alpári és közönséges a humora. de azért vannak jók, és őket becsülni kell. Amúgy fő a változatosság, mind másképp vicces.
2011. dec. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Egyetértek. Szeretem a stand-up műfaját úgy összességében, de már kicsit sok az új fiú. És már a nagyok többsége sem olyan jó, mint régen. Az a baj, hogy ezt is Amerikából vettük át. (Ami igazából nem lenne baj, csak mi is tudnánk olyan jól csinálni, mint ők...). Odakint nagy hagyománya van, itthon...hát... Amikor 2008-ban elindult a Showder Klub, akkor lett felkapott az egész stand-up comedy műfaj. Akkor még nagyon jó volt. Mára sajnos a béka feneke alatt vannak. Egyfolytában káromkodnak, ismétlik magukat, lerágott csont poénokat adnak elő...a lóvé persze ömlik hozzájuk, mert sokan még mindig kíváncsiak rájuk. Amint írtam, én nagyon szeretem a műfajt, de már lemondtam róla. A régieket továbbra is szívesen nézem, de az újakat nem bírom.


Szóval igen, mára már nagyon felhígult a műfaj, a sok emberkének köszönhetően. Túl sokan vannak már. Nyugodtan lehetne redukálni őket.

2019. júl. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!