Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tetszenek a stand up comedyk?...

Tetszenek a stand up comedyk? Szerintem szörnyen erőltetettek és unalmasak!

Figyelt kérdés
Van, hogy nézem, egy kis nevetésre vágyva, de legtöbbször még csak el sem tudok mosolyodni rajtuk. Velem van a 'hiba', vagy nektek sem tetszenek?
2011. jan. 12. 20:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor nem szeretem őket, ha trágárkodva adnak elő dolgokat. Szerencsére mostanában ezt már nem tapasztalom!
2011. jan. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
szia, én a showder klubosokat szoktam nézni, rajtuk szakadok a röhögéstől. olyan jóóóóóóóóóóóóók :D ..de persze nem mindenki
2011. jan. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Én szinte folyton ezt tapasztalom! Jó is, hogy mondod, nem is írtam, de szörnyű, hogy minden mondatban ott van a b*zmeg meg a b-szod meg ilyenek. Amit már csak káromkodással lehet viccessé tenni, már rég rossz (pl. Fábry is).
2011. jan. 12. 20:41
 4/31 gggTt válasza:
65%
Én eddig sokat láttam, de mindeddig csak 1 poén volt amin tudtam röhögni.Valami olyasmi volt, hogy közösségi portálokon fiúk írnak lányok képei alá, hogy: JAJ DE CUKI KÉP, SZÉPECSKE VAGY, stb...erre meg rákontrázott valamelyik stand up-os, hogy miért nem lehet egyszerűen odaírni: Kívánlak és legszívesebben megfektetnélek :):):):
2011. jan. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
23%
Utálom a stand up comedyt. Szerintem sem vicces. Nyáron a barátnőim unszolására adtam neki egy utolsó esélyt: beültem velük egy fesztiválon Kiss Ádámra. A véleményem nem változott.
2011. jan. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Akkor jó, örülök, hogy nem csak nekem van ilyen 'kifordult' ízlésem:D
2011. jan. 12. 20:58
 7/31 anonim ***** válasza:
szia, és KAP (Kovács András Péter) sem tetszik v Hadházi?
2011. jan. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem meg igen is jók. Én is a Kiss Ádámos bandát nézem, azok közül szinte mind jók.

Káromkodnak? ugyanmá! Ki nem? Na, tegye már fel a kezét, aki soha nem mond ki "hüjét" vagy más jelzőket. De sokan közülük egyébként nem is káromkodik.

2011. jan. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Ha ők is ennek a showder klub tagjai (ezt láttam párszor), nagyon nem:S Engem maga a műfaj irritál, bár tuti, hogy az én humorom meg sok más embernek nem jön be:D (Angol humor: Monty Python, Laár por L'art)
2011. jan. 12. 21:09
 10/31 A kérdező kommentje:
Tessék, ebben nem káromkodnak, mégis eszméletlen vicces. Intelligensebb humor, mint ők: http://www.youtube.com/watch?v=zFnZCrq6W8c
2011. jan. 12. 21:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!