Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Facebook! Melyik kategóriába...

Facebook! Melyik kategóriába tartozol?

Figyelt kérdés

Én ugy vettem észre, hogy a facebookon 2 féle embertipus van. A "menő", és az "jaj ez még él!"

A menők bármilyen linket, videót, szöveget raknak ki az üzenőfalra, azt minimum 20-30 ember egy félórán belül "lájkolja"! Hihetetlen, de még ilyen szövegeket is: "megyek enni, megyek sz*rni, álmos vagyok, szomjas vagyok, hazaértem...és még sorolhatnám!

A másik kategóriába tartozó ember kirak egy értelmes, tanulságos, aranyos, vagy tényleg szórakoztató akármit és le se szarják, mert nem elég menő az illető, hogy "lájkoljanak" neki.

Én nem vagyok FB-on hálistennek, nem is akarok, a barátnőm mutogatta nemrég, hogy hogyan működnek ott a dolgok...na nekem ez jött le az egészből, de teljesen!

Roszzul látom? Vagy valaki más is észrevette?

Egyébként ha már bele kéne sorolnod magadat valamelyik kategóriába, szerinted melyikbe tartozol?


2010. dec. 7. 16:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
"jaj ez még él!" kategóriába tartozom, de nem is a facebook az életem regisztrálva is csak azért vagyok, mert a westwars csak úgy játszható
2010. dec. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én meg a " nem vagyok fent, mert nem érdekel" kategóriában vagyok.
2010. dec. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
én meg abba a kategóriába tartozom, hogy tényleg vicces és érdekes dolgokat teszek ki, és írnak is hozzá sokan.
2010. dec. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én abba a kategóriába tartozom akinek - ezek szerint - még az ismerősei is csak a "jajj ez még él" kategóriába tartoznak, mivel 4-5 "lájk"-nál többet még nem láttam egy kommentnél... bár nincs is sok ismerősöm, csak akikről tényleg jó tudni, hogy mi van velük.
2010. dec. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Az én kategóriám a "jaj de jó, hogy élünk még" a barátaim se lájkolnak rendszeresen, inkább hozzászólogatnak a dolgaimhoz. Én nem az "eszem, iszom, kakilok" típusú ember vagyok. Ellenben láttam már olyat, hogy meghalt valaki rokona és azt kb ötvenen lájkolták, ami azért elég morbid. Viszont kipróbálom, hányan lájkolják, ha beírom, hogy megy a hasam :D
2010. dec. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

Szerencsére én sem vagyok fenn a Facebook-on.De ha már bejéne sorolnom magam valamelyik kategóriába, akkor a "jaj ez még él!" lenne. Engem ne az idióta kijelentésim miatt "lájkoljanak" az emberek, hanem azért, mert egyedi vagyok és nem holmi "tucatember" akik menőnek érzik magukat a sok hülye beszólásaik és a nagyon magas értelmi szintjük miatt.

16/L

2010. dec. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igazábol kicsit furán hangzik de örülök, hogy sok "jaj ez még él" kategóriás van, mert ahogy észrevettem azok az értelmesebbek és ahogy irtátok az egyéniségek, és nem tucatemberek.

Fura ez a facebook dolog...néha amikor barátnommel felmegyek oda, csak ámulok és bámulok, hogy milyen "értelmes" emberek vannak a világon :D

Tényleg kiirod, hogy megy a hasad? :DDD

Majd irj, hogy hányan lájkolják :D Kiváncsi vagyok :)

2010. dec. 7. 18:26
 8/13 anonim ***** válasza:

" örülök, hogy sok "jaj ez még él" kategóriás van"


Akor megnyugtatlak; sokkal több ilyen ember van, mint az a facebookon látszi, hiszen nyílván őket sokkal kevésbé veszed észre:

egyrészt mivel nem kommentelnek túl sokat, másrészt kevés az ismerősük, mivel csak a fontosabb embereket jelölik be. :)


Mondjuk nekem elég sok (86) ismerősöm van, de két kezemen meg tudnám számolni hányan szoktak közülük heti rendszerességgel kommentelni. :)

2010. dec. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
"Jaj, ez még él?!"-kategória :).
2010. dec. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én a "kamunévvelfelregisztrált" kategória vagyok, mert szeretem a mindenféle netes "önismereti" teszteket, és kényszerem van arra, hogy megcsináljam őket, pedig kb. 5-10%-ukat veszem csak komolyan:D Ez ilyen mánia:D

Egyébként komolyan nem értem, hogy miért jó kiírni mindenféle f*szságot pl. ide megyek, oda megyek, stb. Egyszerűen nem értettem, de rájöttem: ha megnézel egy divattal kapcsolatos műsort, akkor ha pl Gucci tervez egy egyszerű fekete pólót, akkor mindenki körül fogja rajongani, és szinte oltárt emelnek neki:D Szóval szerintem ezeknek az embereknek szükségük van úgymond "vezetőkre", olyanok mint a birkák:D

2010. dec. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!