Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Albán vagyok, van hozzáfűzniva...

Albán vagyok, van hozzáfűznivalód?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 02:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Most panaszkodsz?
2011. aug. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Annyit fűznék hozzá, hogy nem értem, miért érezted szükségét annak, hogy ezt bejelentsd.
2011. aug. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
mert anyi előitélet fogad nap mint nap. gondoltam most kiélhetitek magatokat.
2011. aug. 16. 03:48
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el hogy Albán vagy. Ez tipikus Magyar kérdés. Már amikkel itt találkozom fent a gyikon. Ez egy kamu kérdés és csak unatkozol hajnal 2 órakor.

Amúgy semmi bajom az Albánokkal, nem ismerek egyet sem kivéve A DR. Albant na Őt például nagyon szeretem :D

(Csak vicc volt, tudom, hogy Ő Nigériai )

2011. aug. 16. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nika se perimeno.
2011. aug. 16. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Cseráginé Mária válasza:
92%
Te albán vagy, én magyar, ő cigány, a szomszédom belga...és? Mindnyájan emberek vagyunk, " egy tőről fakadunk"
2011. aug. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

1 igazi albán nem ír helyesen magyarul!Egyébként jó ötlet volt a felvetésed.Kár,hogy nem jött be!:D


Én ismerek albánokat!Pékségeik vannak országszerte.


Nem fizetnek adót,hatalmas,drága kocsikkal rohangálnak,drága albérletekben laknak,nem jelentik be az alkalmazottaikat,nem teremtik meg nekik,még feketén sem a minimális emberi munkkörülményeket,nem fizetik ki a villanyszámlát,gáz számlát,(jobban ismerik a kikapcsolásuk kijátszásának módját,mint a magyarok!)határon illegálisan belógott albánokat bújtatnak,dolgoztatnak a magyarok mellett,nemi megkülömböztetés enyhe kifejezés a nőkkel szembeni viselkedésükre,mind e mellé,még nem is beszélnek magyarul és ha a hatóságok keresik őket,mindig eltűnnek Xidőre,amíg megtalálják az adott hatóságnál a megfelelő,megvehető kapcsolatot...


Ilyen emberekről mi lehetne még a hozzáfűznivalóm?Biztosan nem minden albán ilyen,de én csak ilyeneket ismerek.

2011. aug. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

van.

attól hogy albán vagy mi meg magyarok még ugyanolyan emberek vagyunk,ugyanolyan emlős vagy mint én és bárki más.

szóval most hiába írsz ki ilyen értelmetlen kérdéseket,ha valaki leoltogatna hogy fujj milyen vagy,megtudnál változni?nem!

ennyi

2011. aug. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Fuck serbia
2011. aug. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
De sztem tényleg albán van aki mostanában tök gyakran ír ki mindenféle hülye kérdést albániáról, vagy ha nem is, előbb-utóbb mindig belefűzi h ő nem magyar hanem albán még ha semmi köze nincs is hozzá. Sztem vmi feltűnési viszketegsége van. Nekem tökmindegy ki milyen nemzetiségű amíg nem cigány vagy szerb :P
2011. aug. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!