Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiatalok, egész nyaratokat a...

Fiatalok, egész nyaratokat a Tumblr és a Facebook előtt töltitek, nem érzitek magatokat rosszul?

Figyelt kérdés
Voltam kb. 2 hetet nyaralni a Balatonon és 1 napot a Szigeten. A többi időmet a számítógép előtt töltöttem és ezzel nem vagyok egyedül sajnos.Csak nekem van emiatt bűntudatom,hogy egész nyaram elpocsékoltam szinte?
2011. aug. 17. 02:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem tudják, hogy mi az a táblőr (jól ejtem?)...
2011. aug. 17. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
támblőr*
2011. aug. 17. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
én sehol nem voltam ami nyaralásnak mondható,1-2 buli és ennyi:) nincs munkám több mint fél éve,így pénzem sincs,sajnos nincs sok választásom,pedig elhiheted,hogy szivesebben ücsörögnék a balatonon,vagy utazgatnék akár országon belül is ahelyett h a facebook előtt üljek,de egyiket sem tehetem meg,és szerintem egyre többen vagyunk így....
2011. aug. 17. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly volt ilyen. Ki kell menni, aztán csinálni a dolgokat.
2011. aug. 17. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Sajnos itt is ugyanez a helyzet. De már nem lehet rajta változtatni. Fogd fel pozitívan. Legalább jól kipihented magad. :)
2011. aug. 17. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

Nem, mert nem töltöttem egész nyaram a Facebook előtt.

És én amikor fentvagyok, beszélgetek emberekkel, ami szintén baromi jó időtöltés, mert imádok beszélgetni, csevegni másokkal.

2011. aug. 17. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem,én átismételtem azoknak a szemináriumoknak az anyagát,ami jövőre is lesz.Meg tanultam,kötelező irodalmakat olvastam.Szívesen dolgoztam volna,de itthon nem találtam semmit,otthon pedig úgy kezelnek,mint egy óvodást,így külföldi melóról nem lehetett szó.

Facebook-om meg nincs!

Miért döglesz a gép előtt,amikor strandra meg kirándulni is lehet menni már gyakorlatilag fillérekből?

2011. aug. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ezt csináltam. De megértem, hogy aki így elszúrta az idejét, az pocsékul érzi magát, jogosan.

Több hetet voltam a szüleimnél, udvart rendeztünk, segítettem a kertben, és minden reggel kitakarítottam házat, és mire hazajöttek, főztem nekik ebédet. Egyszer "nyaraltam", amikor meglátogatott itthon a barátnőm, sétáltunk, söröztünk, zsonglőrködni tanultunk (a sógorom tanított). Most meg szétkaptuk a lakást, amint kiverem az álmot a szememből, megyek tapétát leszedni. Utána rendbe teszem az egyetemi jegyzeteim.

Ja, és rengeteget olvastam a nyáron, többezer, talán több mint tízezer oldalt, megismerkedtem néhány új szerzővel. Szóval hasznos nyaram van :D

2011. aug. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is a gép előtt ülök egész nyáron, csak nem szórakozom, hanem az expressz.hu és egyéb hirdető oldalak előtt ülök, naponta kb. 5 állásra jelentkezem június óta, de még egy állásinterjúig se jutottam el.
2011. aug. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A nyaram nagy részét munkával töltöttem. A szabadidőmet meg netezéssel, sportolással, bulizással.


Amúgy nem tudom mi az a tumblr. Facebookom van.

2011. aug. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!