Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok olyan témát...

Hol találok olyan témát tumblr-re, hogy ahogy görgetek lefelé, úgy töltődnek be a képek?

Figyelt kérdés
Szóval ne oldalak legyenek. A theme gardenbe keresgéltem, de nem találtam ilyet:( Bár lehet, hogy nem voltam elég alapos, csak ha ott vagyok, akkor mindig iszonyatosan belassul a gépem, néha le is fagy.
2011. okt. 30. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
A legalapabb theme-ben (elfelejtettem a nevét) van olyan opció, hogy enable infinite scroll. (infinite scroll=végtelenségig görgethető)
2011. okt. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocs, endless scroll a neve. Elég sok theme-ben van beépítve, csak kattintgasd végig azokat, amelyek tetszenek, és nézd meg, melyiknek van Endless scrollingja. (A blogod costumize részében van az Appearance fül, és ott van alul az endless scrolling.)

Én Linear nevű theme-et használok, abban van. Közben megnéztem, a legalapabb theme neve Redux, abban is van endless scroll.

2011. okt. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, én úgy találtam meg, hogy 'infinite scroll'. Most már majdnem minden jó, csak olyan témát nem találok, hogy legyen teljesen egyszerű, és egymás után legyenek simán a képek, ne egyben egymás mellett felett alatt stb. Ilyet tudsz esetleg?:)
2011. okt. 30. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!