Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy szóljak be a többieknek?

Hogy szóljak be a többieknek?

Figyelt kérdés
ÁLlandoan azzal cikiznek, h milyen sovány vagyok..ha legközelebb megint beszólnak, hogy rázzam le őket? nem feltétlenül sértőre gondoltam,vmi frappáns..
2009. ápr. 14. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
én is elég sovány vagyok, bár nem cikiznek, de ha valaki beszólna, tuti visszaszólnék, hogy "először nézz tülörbe, utána kritizálj másokat". tőlem ennyi a minimum :D
2009. ápr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
78%
Mondd, hogy "És?Én igy érzem jól magam" vagy "Képzeld el, hogy próbálkozok hízni, de nem megy mert ilyen vagyok, szóval vagy igy fogadsz el, vagy ne nézz rám-.- "
2009. ápr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Az a poén az egészben, hogy ők, akik téged cikiznek, biztos vagyok benne, hogy folyton fogyiznak, soha nem esznek egy jót, mert olyanok akarnak lenni mint te... Szerintem erre próbálj valahogy rámutatni.
2009. ápr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem vetkőzz le és mutasd meg nekik a hasadat hogy ez kell nektek,ez?nektek nincs ilyen ugye?nektek ennél sokkal több van.
2009. ápr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük! Engem meg azzal cikiztek, hogy kövér vagyok. Mindenkit cikiznek valamivel: vagy hülyének, okoskának, pálcikának vagy hájgombócnak titulálják az embereket...mindenkinek lehet nevet adni. Sok ember ezzel éli ki magát, ne törődj velük...keress olyan barátokat, akik úgy fogadnak el, ahogy vagy. Ne legyél olyan, mint ők, ne mondj nekik semmit, csak kerüld őket. Mutasd meg, hogy te különb vagy.
2009. ápr. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

"mentsetek meg, nem akarok elfogyni." XD

Visszavágni akarsz a rokonságnak, kedves ismerősöknek? na, akkor átfordítom a te problémádra az én szavaimat (engem azért cikiztek folyton, h milyen sokat híztam, mekkora a hasam, fogynom kéne, és így tovább. manapság ezt kapom: "mennyit fogytál!", "mennyit fogytál?")

Mondhatnád pl nekik azt, h "tudom, sovány vagyok. de hát mit tegyek? átadtam pár plusz kilót barátnőmnek, és most nem akarja visszaadni. Pedig annyiszor kértem már" - hozzá széles vigyor.

Vagy: "tudjátok mit? mindenki adjon nekem 5 kilót, és aztán ti lesztek olyan soványok, mint most én, én pedig leszek olyan kövér, mint ti vagytok." :)

Sok sikert! (23/L)

2009. ápr. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Egyél.
2009. ápr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
"De legalább minden ruha jól áll rajtam és bármit felvehetek"-én ezt szoktam mondani, hidd el, egyből abbahagyják:)
2009. ápr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
fogj egy feszítővasat, és mutasd meg vele hol kövérek ők :P
2010. febr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!