Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit vesztek fel ha másnál...

Mit vesztek fel ha másnál alszotok?

Figyelt kérdés
Pizsama,vagy sima poló melegitő?
2011. aug. 18. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában vagy egy top, és pizsamagatya, vagy nyáron top / póló és rövid (alvós) nadrág, általában ha páromnál alszom. De barátnőnél is ugyanez.
2011. aug. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
cicanadrág meg egy nagy póló
2011. aug. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha havernál 1 boxert, ha barátnőmnél semmit.
2011. aug. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Télen egy kényelmes melegítőnadrág és egy rövidujjú póló, nyáron vagy rövidujjú, rövidnadrág vagy hálóing, esetleg pizsama, ez attól függ kinél alszok, vagy hol.
2011. aug. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
boxer + póló
2011. aug. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyanazt amit itthon, vagy short + póló vagy hálóing, amihez épp kedvem van.
2011. aug. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

rövidgatya + póló de volt már hogy barátnőmnél aludtam és elfelejtettem berakni a pizsamanacimat és olyan ciki volt hogy egy bugyiban kellett aludnom (póló is volt rajtam)

bár az anyukája is látta mikor tvztünk reggel és nem szólt le meg semmi szerencsére

jah és az a része hogy "Ha másnál alszotok" nálam nem igaz mert én más házában nem tudok aludni ezért éjfélkor ő már elaludt én meg még hajnali 3ig forgolódtam aztán sikerült elaludnom de 5kor felkeltem és megint forgolódtam egy sort és olyan 7 körül megint visszaaludtam és 8kor keltem :)

barátnőm meg még fél 9ig aludt xD

13l

2011. aug. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

csak párom szüleinél és én szüleimnél szoktam aludni itthonon kivül


zárt ajtó,igy köntös van rajtam ha pl mosdóba megyek,egyébként meztelenül alszunk mint itthon

2011. aug. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!