Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha normális...

Miért van az, hogy ha normálisan tömören megmondom a tutit mindenki lepontoz?

Figyelt kérdés
Mindenki ilyen álszent, beképzelt paraszt?
2011. aug. 19. 13:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Mert az életben is ilyenek az emberek. Nem képesek szembesülni az igazsággal.
2011. aug. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem, és akkor is lepontoznak ha az övékkel ellentétes véleményt fogalmazol meg.
2011. aug. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Annyira szeretem, hogy mikor tényleg normálisan, szalonképesen válaszolok, mindenki ugat, meg álszenteskedik hogy bunkó vagyok... felbasz
2011. aug. 19. 13:59
 4/12 A kérdező kommentje:
titeket viszont felpontoztalak (:
2011. aug. 19. 14:00
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Jah, ugyanazt látom itt is viszont amit a magyarokról úgy általában gondoltam. Irigy, álszent, "mindentjobbantudó", "velem történt már olyan is hogy" és társaik. Kemény.
2011. aug. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
főleg szexuális téren mindenki nagyon okos, mindig megfelelően védekezik, sohasem volt meggondolatlan, és ügyetlen.
2011. aug. 19. 14:06
 7/12 anonim ***** válasza:
Jajaja nem tudom miért kell valakit leoltani azért mert elkövette ugyanazt a hibát, amit már mondjuk én is, miért nem lehet normálisan válaszolni. Ha meg értelmi képességeinél fogva nem képes normális válaszra, akkor minek ír bármit egyáltalán? Egy csomóan szerintem csak kötözködni meg a feszkó miatt jönnek ide.
2011. aug. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
na mindegy. köszönöm hogy elbeszélgettünk :) legalább még vannak normális emberek :)
2011. aug. 19. 14:11
 9/12 anonim ***** válasza:

Kihalófélben lévő faj vagyunk:D


Csááá

2011. aug. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
miért érdekel hogy lepontoznak? én meg azokat nem értem akik azon vergődnek hogy miért pontozzák le őket, nincs nagyobb gondod az életben?
2011. aug. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!