Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normálisan viselkedem?

Normálisan viselkedem?

Figyelt kérdés

15/L vagyok, kb. 3 éve van (volt) 1 legjobb barátnőm, mindent megbeszéltünk, tényleg legjobb barátnők voltunk.

Mostanában nagyon meggyűlöltem. Idegesítő, nem bírom elviselni. Már vagy 1 hónapja hozzá sem szóltam. Egyszerűen irritál a jelenléte. Nem tudom, mi hozta ezt ki belőlem, de nagyon nem bírom. Mellékesen elég csúnya is meg ápolatlan, emelett idegesít!

Most én vagyok a hülye vagy ez mással is volt már így? Köszi előre is!


Ui. Lehet hogy ez csak egy kamasz kori hangulatváltozás?


2011. ápr. 8. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:

lehet,hogy unod.Bár én 10 éve ismerem a legjobb barátnőmet,néha összekapunk,de minden rendben van.De valamikor tényleg eléggé idegesítő ő is:) Olyan egyértelmű helyzetekben is el kell neki magyarázni mindent és olyan alap mint a hát,de neki még magyarázkodnom kell mert már úgy kezdi a mondatot h. "DE...." -.-"" Szóval vannak ilyen "mélypontok". Ha nem szimpi már akkor barátkozz mással: D

Ha pedig tényleg jó barátság akkor ezt is át kellene vészelnetek:) A kinézet pedig nem minden esetben számít.:D

Mert lehet valaki pláza-**divatmajom stb...,de nem lehet vele megbeszélni semmit és lehet valaki szegényebb családból,csúnya,de megbízható.:)

2011. ápr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hú, én 13 éves vagyok, és 13 éve a legjobb barátnőm a legjobb barátnőm. De idén már engem is idegesít... :S Nemtudom mi van velünk vhogy nagyon megváltozott, mindig nyafog, meg utánozza azt a mondatom ami nem tetszik neki abban amit mondok, de ilyen "utánozlak" hangon :D
2011. ápr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!