Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elfogyott a pénzem. Mit...

Elfogyott a pénzem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval 0 Ft-om van.


Kukázzak, kéregessek vagy mi legyen velem?

Kölcsönkérni nem tudok sajna, szüleim már nem adnak, rokonaim sem.

Munka nincs.


2011. aug. 19. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Nyolcszázezer hasonló helyzetben lévő magyar üdvözöl.
2011. aug. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
92%
Szerintem add el a gépet amiről most írsz. Ja meg MUNKAMUNKAMUNKA és MUNKA és POZÍTÍV gondolkodás! Tudom, tudom , könnyű mondanom de ha milliárdosnak érzed magad, akkor hidd el jönni fog a pénz! Vedd úgy mintha ma kezdődne az új életed ;)
2011. aug. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Jon egy nagy lof@sz,ha,csak ugy jonne a penz,akkor nem dogledezne ehen a fel vilag...
2011. aug. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a gépet nem tudom eladni, mert nem az enyém, hanem az unokatesómé.

Hát akkor ennyi.

Holnap aug.20, sokan fognak erre mászkálni, kimegyek kéregetni!

Köszi azért!

2011. aug. 19. 23:59
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Munka, munka, ezt jó buli volt hajtogatni, amikor még nem 1000-en jelentkeztek a 10 utcaseprői helyre is.


[link]

2011. aug. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Munka van, csak válogatsz, mert tkp. nem is akarsz dolgozni.

Írd be a google-ba, hogy "munkaajánlatok budapest". Ezrivel jönnek az ajánlatok. Ja, vagy úgy, értem, Te nem értsz semmihez ? Hát akkor menj és túrd a földet, hányd a ganét. Mit is akarnál, ingyen fizetést ?

2011. aug. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
52%

Ha egésszéges vagy keress munkát!

Ha más lehetőségeidben korlátozott, akkor tudom milyen, mert én is hasonlóképp vagyok. Dehogy egy poént ki ne hagyjak, és ne sértődj meg,:

Kérj kölcsön Berki Krisztiántól! .D Annak annyi van, hogy Dunát lehetne vele rekeszteni

2015. okt. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!