Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak itt még olyan emberek,...

Vannak itt még olyan emberek, akiknek nulla a szociális életük?

Figyelt kérdés

Családtagokon, rokonokon kívül nem is beszélek senkivel, még az iskolában sem. Vannak még így páran? Mivel indokoljátok?

16/L :(


2011. aug. 23. 22:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
15/l itt vagyok...nem vagy egyedül
2011. aug. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
16%
Szeretsd Istenedet, szeresd felebarátodat úgy, mint tenmagadat.
2011. aug. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

de mi az, hogy nem beszéltek senkivel?

hogyhogy?

2011. aug. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Utálom az osztálytársaimat, iskolán kívül meg nem járok sehova, ki se mozdultam egész nyáron a lakásból :/ Annyira nincs igényem rá, de azért nem mindig jó egyedül.
2011. aug. 23. 23:19
 5/21 anonim válasza:
Én is ilyesmi típusú vagyok de hogy már suliba sem járok ez évtől csak itthon ücsörgök.
2011. aug. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Én ilyen voltam. Nem volt igényem rá, jól elvoltam magammal. Meg féltem is valamiért, nem is mertem volna beszélgetni másokkal.


Ha rosszul érzed magad így, akkor menj pszichológushoz. Lehet, hogy van egy enyhe Asperger-szindrómád, ami kezelhető.

2011. aug. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
23:16 os vagyok. nézd, mivel feltetted a kérdést, gondolom azért zavar is.. én is szoktam itthon ücsörögni, unatkozni, néha szükségem van a magányra. én sem rajongom az osztálytársaimért.. viszont ez így nem jó. ha most nem tudsz kapcsolatokat létrehozni, később mi lesz? egyre jobban félni fogsz az emberektől, és nagyon rosszul leszel tőle.. azért ne vesd el mindegyik osztálytársad barátságát, biztos van köztük egy-két jófej is..
2011. aug. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__2..



Elég válasz ez a kérdésedre?


-A kérdés kiírója-

2011. aug. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%
Hagyjuk már ezt az aspergerezést... a valószínű magyarázat az internet. A legújabb generáció az internet előtt ül, ez egyrészt megvédi a teljes magánytól, mert tud másokkal kockázatmentesen és anonim módon cseverészni, viszont elvonja az időt és lehetőségeket az igazi találkozásoktól. Amíg nem volt internet, addig aki csak otthon ült, hamar nagyon magányosnak érezte magát és megpróbált ez ellen tenni valamit. Az internet pont elég ahhoz, hogy valaki ne legyen elviselhetetlenül magányos, de mégse legyenek kielégítő emberi kapcsolatai.
2011. aug. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
54%

Nem értem h mi lehet ez a bezártságotok? Ítt a ltp-n is van egy két szülő és panaszkodik h a gyerekei egész nyáron ki se mozdultak otthonról. Csak TV-zet, v netezett. Mi ez a hülyeség? Pedig azért itt nem igen van lecsúszott család, akik kötekednének v balhéznának. Tudom annak idején az én gyerekem is idefent gubbasztott és halomra olvasta a könyveket a nyári szünetekben.

Na aztán hetedik évvégén kikaptam a "kuckójából" írány a világ, vettem neki egy bringát és ahogy megjöttem a munkából ettem, aztán úsgyi. Kértem h hívja már el a haverjait magával h más is él a földön rajtunk kivül. Csak nem akarta hozni Őket, Ej a teremburádat majd én elhívok egyet kettőt akiket ismertem. Kezdett felszabadulni és a végén már nélkülem is eljárnak és barátkoznak és néha nagy szócsatákat vívnak egymással. azért most már örülök h sikerült kirángatni abból a magányból.

2011. aug. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!