Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csokit szülinapra? (többi lent)

Csokit szülinapra? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel tavaly suli év vége felé jóba lennünk. Igazából ez cssak annyit takar, hogy általában együtt mentünk suliba. SZeptember 26.-án lesz a szülinapja. Nem hiszem hogy tudja hogy tetszik nekem, bár próbáltam jeleket adni, de nem igazán lépett eddig. Tudom hogy imádja a csokit. Szerintetek milyen ötlet h szülinapjára megajándékozom egy csokival.... nagyon béna? NEm fogja tolakodásnak venni..... szerintem ő azt se tudja h mikor van az lóén szülinapom, én meg vezsek is neki valamit..... mit gondoltok?
2011. aug. 24. 13:48
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem nyugodtan adj neki csokit. Ha tudod, hogy imádja, akkor nyilván örülni fog neki. :D
2011. aug. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szép gesztus, nyilván nem fogja visszautasítani.
2011. aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pinklady9295 válasza:
Szerintem is mehet:)
2011. aug. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A csoki nagyon általános, de mivel ő imádja.. Tudd meg melyik a kedvence, és add neki azt, biztosan értékelni fogja, és talán leesik neki, hogy figyelsz rá, és nem is véletlenül... :)
2011. aug. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha szoktál vele beszélgetni akkor mehet .De ha csak mellette állsz a buszon és annyi van hogy köszöntök és pár szót elejtetek az elég gázos ! Főleg az a cinkes ha nem említette meg a szülinapját és akkor jön az a kérdés hogy te honnan tudod ? Én kicsit félnék a reakciójától de neked jön be nem nekem . Amúgy honnan tudod hogy nincs csaja ?
2011. aug. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"A csoki nagyon általános, de mivel ő imádja."


Miért általános? Inkább kapjak olyan gagyi, lengyel 100 forintos táblacsokit, ami egy csepp tejet sem látott, mint egy giccses, felesleges csajos baromságot.

2011. aug. 28. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A "Te honnan tudod hogy ma van a szülinapom?" kérdéstől én is félek....azt pedig onnan tudom, hogy nincs barátnője, mert ha lenne tuti kitenné facebook-on h kapcsolatban...most pedig nincs kint neki.....(és mielőtt mondanátok h mindenki a facbookkla van....nekem csak egy hete van, de tudom, h ő olyan h ha lenne valakije tuti megosztaná a világgal"
2011. aug. 28. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!