Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A tini barátnődnek 14. szülina...

A tini barátnődnek 14. szülinapra mit adnál? Vagy te minek örülnél?

Figyelt kérdés

azt már tudom, hogy egy mini tortával meglepem, de ezenkívül mit adhatnék neki? nem tudom most megengedni magamnak a drága ajándékokat, arra gondoltam, hogy valami saját készítésű dolgot adnék, vagy ami nem drága. nem szereti az érzelgős dolgokat, legalábbis nem tőlem. úgy értem neki nem én vagyok a legjobb barátnője... szóval 'best friend-es' nyakláncokat, meg a közös karkötőket nem díjazná..

ötletek? ti mit adnátok? vagy ti minek örülnétek?

14l


2011. aug. 1. 19:30
 1/5 anonim válasza:
hát... nehéz ügy, én jövő hónapban leszek 14 (L), de én se tudom... mit szeret? mert mondjuk ha szeret rajzolni, akkor adhatnál jelképesen egy gyönyörűszép ceruzát... de ha írni szeret, akkor egy tollat... nem golyóstollra gondolok, amit tud venni a sarki boltban, hanem valami másabb, szebb, kevésbé mindennapira... ne haragudj, ha nem tudtam segíteni, majd még gondolkodom...
2011. aug. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem rajong valakiért/valakikért? Vehetnél neki neki tőle/tőlük egy CD-t/DVD-t vagy életrajzi könyv, stb..
2011. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem tudom. igazából ő egy belevaló csajszi, aki szereti ha zajlanak a dolgok, szeret eljárni otthonról, és nem valami félénk. mondjuk valami vicces ajándékra gondolok, ami mégis emlékezetes. sokat húzom azzal hogy tini mami lesz :P (azt hagyjuk miért) nem hinném, hogy lenne valami olyan dolog, amiért rajongana..
2011. aug. 1. 20:55
 4/5 A kérdező kommentje:
de azért köszi a kérdéseket:)
2011. aug. 1. 20:55
 5/5 A kérdező kommentje:
bocs, a válaszokat... :D
2011. aug. 1. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!