Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Éppen egy könyvet írok, és...

Éppen egy könyvet írok, és főszereplőnek akarok adni egy jó vezetéknevet. Melyik legyen?

Figyelt kérdés

Nem akarom egy híres ember nevét belerakni, mert ha nagy siker lesz, akkor ciki lesz, hogy van benne egy híresség, mert akkor azt hinnék hogy róla szól az egész.

A főszereplő neve: Adam. én ezekre a vezetéknevekre gondoltam: Carter, Parker, Travel, Travers, Turner és Miller.

De azért ti is mondjatok vezetékneveket.


2011. aug. 24. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Google jó barátunk, de segítek: [link]


Amúgy ezek nekem kicsit sablonosak, minden második sorozatban/filmben/könyvben ezt hallod, de ha neked tetszik hajrá! :)

2011. aug. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én valami beszélő nevet keresnék, vagy utalást egy vezetéknévben, ami összefügg a személyiségével.
2011. aug. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!