Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gyermekvasutas vagyok, és...

Gyermekvasutas vagyok, és baromira félek az első önálló szolgálatomtól! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tisztára félek, mert ha pl váltókezelő vagyok, és valamit elfelejtek, nem lesz ott mellettem senki, hogy megmondja mit csinálok rosszul.Remélem nem leszek váltókezelő.
2011. aug. 25. 16:06
 1/4 Réti bubuzér ***** válasza:
Én is remélem
2011. aug. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire bizonytalan vagy magadban, ne menj oda.
2011. aug. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 10 deka farhát ***** válasza:

Ne aggódj, minden rendben lesz. Ahogy B. Jani bácsi mondja mindig (ismered, valószínűleg ő tartotta neked a bizt.ber tantárgyat), "Hülyeséget kérdezni nem gáz, hülyeséget csinálni sokkal inkább." Egyébként meg pont váltókezelőként vagy a legjobban "védve", a biztosítóberendezések "hülyebiztosak", nem tudsz rosszat csinálni! :)


Amúgy meg... mit csináltál a tanfolyamon, meg a tanuló szolgálatokban? Ott kellett volna megtanulni, megérteni mindent... Amúgy meg beszélj reggel az ifiddel, hogy nagyon bizonytalan vagy még, lehetne-e még egy tanulószolgálatod? - Ha egy szemernyi megértés van benne, akkor nem fog kinevetni (és tényleg nem fog).

2011. szept. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az utolsó válaszolónagyon aranyos, látszik hogy vasutas vagy, ha nem tévedek akkor kb 7-es fiú lehettél mikor válaszoltal.:)
2013. ápr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!