Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek miért kap az...

Szerintetek miért kap az egyik ember 80 lájkot a másik pedig örül ha egyet kap a Facebookon?

Figyelt kérdés
Vannak ismerőseim és kiírnak ilyen semmit mondó dolgokat,vagy van 1 konkrét ismerősöm mindíg olyan disznóságokat ír ki hogy pl.milyet sz*rt a wc-n,hányszor maszturbált 1 nap stb.ezek mindíg kapnak vagy 80 lájkot,40 hozzászólást.És vannak olyan ismerőseim,és én is igy vagyok hogy fontos dolgot akarok közölni,vagy szeretném megkérni őket valamire(de bármit kiírunk mindegy)max.ha 1 ember elolvassa,lájkolja vagy ír is.Ez olyan idegesítő,pedig vannak jó barátaim,de ők sem...
2011. aug. 25. 19:23
 1/4 anonim válasza:
nálam is ugyan ez van,de leszarom.
2011. aug. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
mert a hülyeségre jobban vevők az emberek na meg aztán attól függ ki milyen népszerű. Ha egy "ribanc" vagy egy "félisten" ki ír valamit azt mindig többen lájkolják.
2011. aug. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egy éve vagyok fent,három(!)like-ot kaptam,és 4 hozzászólás volt.Ez van,engem se érdekel annyira.
2011. aug. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az élet nagy kérdései... eret azért ne vágj. tudod, nem a facebook az élet, nem az ottani "892 barát" és "56 lájk" számít. ez az 56 lájk nem lesz ott az életben, mikor szükséged lesz rá, de az a 3-4 igaz barát, akik elolvassák, valószínüleg igen. erre legyél büszke.
2011. aug. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!