Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most aki sok lájkot kap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most aki sok lájkot kap facebookon az jó csaj/pasi?

Figyelt kérdés

TUDOM HOGY SZÁNALMASNAK FOG TARTANI NÉMELYIK EMBER!


Csak most nézem, hogy van olyan csaj aki atomnemszép és kap 30 lájkot és van aki meg tényleg jól néz ki és húúú az meg 5-6... miért van ez?



17/F


2011. aug. 14. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Az,hogy mennyi "lájkot" kap attól függ, hogy mennyi barátja van, mennyire népszerű stb. Szeritned miért van az ,hogy a legcsúnyább embereknek is lájolják a fotóit a barátaik és odaírják ,hogy "milyen szép vagy itt"?
2011. aug. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
A képet lájkolják, nem a csajszit. Egy jól beállított kép, vagy valami ami érdekes sok lájkot kap. Én simán szoktam lájkolgatni a csúnya csajok képeit is, ha éppen szépen fel van öltözve, valami állattal van stb. De az olyanokét aki meg direkt pózol...hát nem nagyon. Max. olyan célzatból hogy később hátha megdugom egyszer...
2011. aug. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

ennek az új szolgáltatásnak semmi értelme. teljesen groteszké teszi az emberek viselkedését, éppúgy mint a south parkos facebook paródiában.


"júj, nem lájkol engem 10 000 ember, most meg fogom ölni magam!" - egyszerűen szánalmas, hogy már az életünk függ ettől a képzelt világtól...

2011. aug. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
91%

nagyon sok mindentől függ a dolog:


ha van valakinek 1000 ismerőse és kap 100 lájkot,akkor minden tizedik ember lájkolta.

ugyanilyen arányba ha valakinek van 300 ismerőse és ugyanúgy minden tizedik lájkolja akkor "csak" harmincat kap. Tehát minél több ismerős annál több lájk.


Ha valaki olyan ,hogy mindenkijét lájkolja,meg ott szíveskedik mindenkinek, akkor azét is lájkolják,mert ő is lájkolta az az enyémet satöbbi.


Minél több a közeli barátod,rokonod annál többet kapsz.


Minél megközelíthetőbb ,közvetlenebb vagy nnál több lájk,mert nem "félnek" lájkolni. Aki telerakja az üzifalát idézettel meg egyéb fszságokkal ,az is sokat kap.


Ha sokan lájkolják ,birka módjára a többi is lájkolja és így kap 150 ezer tetsziket.


Ha nagyon szép-> féltékeny a bagázs 60%-ka -> nem kap lájkot



És van egy jó kis szabály:


Minél inkább a facebookon élsz, annál döglöttebb vagy a valóságban.

2011. aug. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem az összes ilyen közösségi oldal(iwiw,myip,facebook,akármi)egy nagy baromság.Addig jó volt,ameddig az volt az elsődleges cél,hogy az ember megtalálja rajt a régi ismerőseit,vagy akit éppen keres.De jött ez a kedvenceid,képkirakás,zene kirakás,telefonszám,házszám,mindenféle megadása.Ezek olyen dolgok,hogy nem szívesen adnám oda ugymond a világnak,mert nem szeretném,hogy mindenki tudja rólam,és akárminek a tudtom nélkül tagja legyek(pl.IP cím kisorsolások).A tizenévesek naponta kiírják a facebook üzenőfalára,hogy most épp mit csinál,hol van és kivel,ez olyan "kit érdekelsz"kategória,mindenről beszámol,és már nagyon szánalmas.Vagy az,hogy képeket tesz fel magáról,akár bikiniben vagy félmeztelenül,mellet mutogatva,felsőtestet mutogatva.Ezek már intimebb dolgok kellenének hogy legyenek,nem akarnám hogy bárki is lássa mi van a ruhám alatt,aki nem a párom.Meg kirakják hogy most de jól berúgtam,meg itt ott hánytam,szédelegtem,szóval a kultúrájuk meglátszik ,persze tisztelet a kivételnek aki ezek nélkül is tudja használni facebookot!
2011. aug. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Hát nekem van egy eszméletlen gyönyörű osztálytársam, tényleg nagyon szép lány. Tudod hányan lájkolták a képét?

2-en.

Szóval egyáltalán nem ezen múlik. Hanem hogy kivel vagy olyan viszonyban.

A tényleg nagyon szépeket meg általában nem sokan lájkolják, mivel féltékenyek rájuk, vagy nem túl népszerűek.

De ugyanmár, akkor baromság ez. Attól még, hogy valakinek sok lájkja van, még lehet, hogy hánysz,ha ránézel.

2011. aug. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Ez max Ostobáéknál van így, az a sokat emlegetett hülye, fáziskésében élő elkényeztetett tiniréteg. Normális ember nyilván tudja, hogy nem ez adja az ember értékét, így maga a kérdésfelvetésnek sincs sok értelme, kivéve ha a célcsoport felé irányul.


Attól, hogy ez a hülye réteg nem képes normálisan használni a Facebookot, nem az oldal hibája. A sok paci túlsó oldalán ülő emberke, aki minden esetben lehúzza folyamatosan az internetet, minimum ugyanennyire ostoba. Csak tudni kéne használni...


Ha a fészbúktól kocka leszel, akkor egy kanáltól kövér!



Egy sokat fészbúkozó tizenéves

2011. aug. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

akinek van 1000 ismerőse és 100 képe fenn és össze-vissza lájkolgat mindenkit, az nyilván többet kap mint az olyanok mint én, aki még senkit sem lájkolt és képe is van vagy 3-4.

szóval ha a lájkokat tekintjük mérvadónak akkor én nem is létezem :D

2011. aug. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

Én mit szóljak akkor?

Senki nem lájkolta a képem, de mások szerint gyönyörű vagyok.

Akkor mégsem?

Megyek, és megölöm magam.

2011. aug. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat én két hete regisztráltam, és én csak ezen voltam kiadva ,hogy gyönyörű csajszinak néhányat odalöknek ,az ilyen malacfejű kocának meg negyvenet...
2011. aug. 15. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!