Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy csaj összeszopja az...

Egy csaj összeszopja az Audiját, vagy gazdag apuci alárakja?

Figyelt kérdés
Melyik a gyakoribb/elfogadottabb manapság?
2011. aug. 28. 13:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Egyértelműen a második. A kurv@knak azért nem megy annyira jól, legtöbbjüket futtatja valaki és ő zsebeli be a pénz nagy részét.
2011. aug. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Apuci rakja alá inkább. Az összeszopkodással csak az a baj, hogy feltételezhetően, akkor minden másra is össze kell szopkodni és az sokkal több időbe telne. Én azon szoktam csodálkozni, hogy pl. itt Szabolcsban is mindenki rí, hogy mennyire nincs itt se munka se pénz se semmi, aztán minden tele van ezekkel akik még a kölyök alá is nyomják a bmw-t meg az audit, de nem ám a 20 éves szakadt darabokat, meg 100 ezres albérletbe küldik őket mikor tovább tanulnak. Holott csak egy átlagos semmilyen családok elméletileg. Egyfolytában azon gondolkodok, hogy vajon mi a franccal seftelnek...
2011. aug. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Arra, h esetleg munkával kereste ne is gondolj. A nők csak szopni tudnak, meg pénzt kunyerálni...
2011. aug. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Is-is.

Egyrészt amelyik csajnak apu Audit tol a popsi alá, az nem fog leállni kavarni egy három szakban gürcölő operátorral, minimum valami kismenedzser, akinek megvan a havi nettó 300, és nem húzza a száját, ha drága ékszert kell venni.

Másrészt meg amelyik csaj összeszo.pja, az általában olyan anyagi háttérből jött, ahol a pénz az Isten, és semmi más nem számít. Ők általában zokszó nélkül lesznek valami lányfuttató kedvenc macái.


Az meg igen ritka, hogy tisztes, becsületes, erkölcsi normákat is átadó családból olyan csaj kerül ki, aki így keresi a kenyerét.



A legszegényebb családokból meg az út szélére kerülnek a lányok, mert az audis színvonalhoz kell valamit nyújtani a kuncsaftnak: póthaj, műköröm, szilikoncici, drága fehérnemű, lakáson kamatyolás. A repedtsarkú, strandpapucsos, turkálós ruhás "pillangók" meg nem szedik össze a Trabantra valót se, illetve lejattolják az edzőjüknek.

2011. aug. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
miért pont Audi??
2011. aug. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

A pasik tudnak csak ingyen élősködni meg lopni meg mivel qrva nem lehet mert a kutya se vinné el őket ezért a szülei rakják alá az autót.


Amúgy miért vagy irigy ha egy nőnek jó autója van?


Az a sok linkóci autós faszi szerinted munkából szerzi meg a jó autókat?

2011. aug. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Van aki munkával szerzett pénzből veszi (pl. bankban dolgozik). Van akinek gazdag a férje. Van ám más lehetőség is. Ha benézel ezknek a kocsiknak a hátuljába, nagyon gyakran láthatsz gyerekülést is....
2011. aug. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:19


Pont ma volt, hogy egy jól karbantartott, csinos, ám nem idén barnult szilikoncica majdnem elütött a kereszteződésben a sportkocsijával, aztán a plázában is majd fellökött, mert ő éppen vonul. Sminkel-szolival együtt nem volt több 18-nál.

Valahogy nem az volt az első gondolatom, hogy van három diplomája, és egy multinál törtető menedzserasszony, aki kp-ra veszi a kabriót. Ellenben volt neki...

2011. aug. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

Most nagyon le leszek pontozva, de nekem elég sok dolgom van (kocsi, ház, meg minden) de se apum, se más nem adta alám.

Én úgy vagyok vele, hogy ha egy lány csak úgy tud érvényesülni, hogy összefekszik vkivel az előbb utóbb nagyot koppan (mert jön más, akit az esze miatt foglalkoztatnak majd)

2011. aug. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

és miért baj feltétlenül,ha esetleg a szülők megveszik?

én akkor kaptam amikor már lett munkahelyem és fenn tudtam tartani egy autót.

ekkor voltam 22éves.még mindig azzal járok.ja,és nem audi.


29/N

2011. aug. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!