Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi lesz velem szeptembertől?...

Mi lesz velem szeptembertől? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy az egyik barátnőm egyetemre megy én pedig itt maradok a városban még egy évig. Tudom,hogy tudjuk tartani majd a kapcsolatot de hiányozni fog. Remélem azért néha majd tudunk találkozni is mert az egyetem nehéz meg sok elfoglaltsága is lesz.
2011. aug. 29. 17:03
 1/2 anonim válasza:
Szia, hát ez elég nehéz helyzet, én is ebben a cipőben fogok járni, csak jövőre, mert hamarabb érettségizem, mint a barátnőim :( Mi azt találtuk ki, amikor ilyen helyzetben voltunk, hogy mondjuk pl nyári szünetben, amikor nem találkoztunk nap mint nap (nem egy helyen lakunk), kijelöltünk 1-2 hetente 1-2 napot, amikor tuti együtt voltunk, egymásnál aludtunk, azt a kis időt együtt töltöttük, csak egymásra figyeltünk. Mivel szerintem a barátnőd hétvégente tuti ráér, beszéljétek meg, hogy mondjuk minden szombaton főztök valamit, vagy filmes maratont tartatok, ez rajtatok múlik, mit szerettek együtt csinálni, és ha nagyon akarjátok, úgy tudjátok az időtöket beosztani, hogy 3-4 órátok legyen egymásra :)
2011. aug. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ, ez jó ötlet! Remélem te is meg tudod oldani majd a találkozásokat a barátnőiddel.
2011. aug. 29. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!