Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem merik az emberek...

Miért nem merik az emberek megmondani, ha bajuk van velem és hogy mi az?

Figyelt kérdés
Ha rákérdezek akkor is csak tagadják, olyanok akiken egyértelműen látni hogy van baja velem.
2011. okt. 20. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Van, hogy az embernek valaki egyszerűen nem szimpatikus, de nem igazán tudja szavakkal megfogalmazni, hogy mi a baja vele. Akik meg egyébként kedvelnek, azoknak lehet, hogy épp rossz napjuk van, és nem veled van bajuk, csak te hiszed azt, hogy igen.
2011. okt. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember nem akar belemenni egy nyílt konfliktushelyzetbe, ha csak nincs rá nyomós oka. Ha szimplán nem vagy nekik szimpatikus, akkor szerintem elképzelhető, hogy nem akarnak megbántani feleslegesen.

Nem tudom, kik ezek az emberek, mennyi idősek vagytok, miből veszed észre, hogy bajuk van veled. Ha pl. egy egész társaság csinálja ezt veled, akkor a szokásos pletykálkodás, fű alatti ellenségeskedés, kibeszélés, aminek nem sok célja van, csak telik vele az idő.


Ha nagy bajuk lenne veled, szerintem azt már a szemedbe mondták volna.


Ezeket alapból úgy írtam, hogy tudomásod szerint nem tettél ellenük semmi rosszat. Vagy igen?

2011. okt. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
mert leszólod őket
2011. okt. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem bajuk van veled, csak kényelmetlenül érzik magukat a társaságodban. Például a modorod miatt.

De az is lehet, hogy paranoiás vagy. Másokkal is ugyanúgy viselkednek, csak te magadra veszed.

2011. okt. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!