Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról, ha...

Mi a véleményed arról, ha közösségi oldalon olyat látsz, hogy Jancsi és Juliska kapcsolatban, másnap egyedülálló, harmadnap újra kapcsolatban, és így tovább?

Figyelt kérdés
Nekem több ismerősöm is ezt csinálja facebookon, és még heves szóváltásokat is kiírkálnak egymás üzenőfalára. Nem 15 évesekről, hanem 20 felettiekről van szó. Tudom, hogy nem kell velük foglalkozni, van, akit letiltottam, hogy ne lássam ezeket, de már annyian csinálják... Nektek is vannak ilyen ismerőseitek?
2011. aug. 30. 09:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Én még sose láttam ilyet. Igaz én csak 16 vagyok és ismerőseim nagy része is az, de még ilyet nem láttam.
2011. aug. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Már ne is haragudj az értetlenségemért, de milyen logikai összefüggés van az egyedülálló, a párkapcsolatban- váltogatás és a heves szóváltások kiírása(?) között?
2011. aug. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 ava87 ***** válasza:
83%
Jaj, ilyen ismerősöm nekem is van... Nekem mindegy, csinálják csak, de érdekes, hogy azzal nincsenek tisztában, hogy már mindenki rajtuk röhög. Nevetséges, hogy így kiteregetik a kapcsolatukat. Mivel náluk minden veszekedés egyenlő egy szakítással, aztán ha kibékülnek, újra összejönnek. De nekem tényleg mindegy, nem szólok bele, csak röhögök rajtuk, hogy ennyire gyerekesek, pedig ők is már nemhogy 20, de 25 évesek is elmúltak. Ja, a legszebb, hogy ők össze akarnak házasodni :D És ahányszor összevesznek, a csaj felhúzott orral elmegy bulizni, hogy keressen magának másik pasit (igaz, valójában még sosem keresett, de minden alkalommal elindult), illetve az esetek többségében üzeneteket ír az ismerőseinek, hogy nem lesz esküvő, mert egy ilyen bunkóhoz nem megy hozzá.
2011. aug. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 bix ***** válasza:
61%

nekem nincs ilyen


1: normális emberekkel ismerkedek, az ismerős csajok se r&bancok.

2: nincs 5000 ismeretlen ismerősöm

3: ha mégis előfordulna tiltanám az elsőnél a csába


én is huszonéves vagyok de megválogatom kivel osztok meg mit... és ezt fordítva is elvárom

2011. aug. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

10:12 Logikai összefüggés? Átváltják a kapcsolati státuszukat "egyedülállóra", és közben írkálnak egymásnak csúnyákat. Aztán másnap, vagy akár 2 óra múlva már újra kapcsolatban vannak, és szíveket írnak egymásnak. Érted?


10:19 Nekem sincs 5000 ismeretlen "ismerősöm". Elhiheted, hogy én is törekszem normális emberekkel ismerkedni, de ez azért nem így megy. A szóban forgó emberek volt osztálytársak, és a környékemen élők, akikkel 2 szónál többet váltottam már életem során.

2011. aug. 30. 10:28
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Mivel régen kinőttem ebből az éretlen korból, nem csodálom, hogy elsőre kínaiul hangzott. :D
2011. aug. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar. Aki a facebook-on hülye, az élőben is az, és mivel ismeretleneket nem jelölök be / vissza, tudom, kinél mire számítsak. Nem ártanak vele senkinek, nem tudom, neked mi bajod van vele. Ha ennyire nem bírod az embereket, ne látogass közösségi oldalakat.
2011. aug. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
Ki a francot érdekel, hogy éppen kapcsolatban vannak-e, és hogy miket irkálnak egymásnak? Nem kell a nap 24 órájából 20-at a fészbúkon lógnod, akkor nem fog zavarni. Helyette olvass, művelődj. Hasznosabb.
2011. aug. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Gratulálok, minek válaszolsz egy ilyen kérdésre? Nem napi 20 órát lógok facebookon, nem ismersz, de már mondod a magadét, hogy olvassak, meg művelődjek :D inkább neked kéne...
2011. aug. 30. 13:08
 10/13 anonim ***** válasza:

szerencsére nincsenek ilyen idióta ismerőseim.

megválogatom, h kit jelölök vissza, most is vagy 10 ember bejelölt, de nem igazoltam vissza, mert én nem vagyok kíváncsi az ő postjaikra, és nekik sincs közük az enyémekhez.


mi, amikor volt egy kis mosolyszünet a párommal, nem rohantunk a fészbukra váltogatni a kapcsolati státuszt, hanem közösen megegyeztünk, h amíg nem tisztázódik, addig kapcsolatban maradunk, mert marhára nem hiányzik, h mindenki kérdezgesse, h mi a fax van.

rendeződött a dolog, és megkíméltük magunkat a pletykáktól.

2011. aug. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!