Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy többen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy többen lájkolják hogy egyedülálló vagyok, mint kapcsolatban?

Figyelt kérdés
igen,egy újabb fb-s értelmes kérdés >.<
2011. szept. 29. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:

e bodottá...e ööé bodottá



NEM MÁTÉÉÉ---

2011. szept. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az aki "lájkolja", hogy egyedül vagy


a.) szívesen összejönne veled

b.) kárörvendő

2011. szept. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

á, én ettől láttam már sokkal durvábbat is. egy lánynak meghalt a barátja, és kitette, hogy már egyedülálló, a kapcsolatban állapot helyett. volt, aki ezt lájkolta be...

19L

amúgy igen, elég nagy bunkóság egy ilyet tetszikelni, bár tény, hogy a szerelemi életet sem a világhálón kell élni, SŐT! lehet, hogy meglepő, de be tudod állítani, hogy ennek az állapotnak a változása eseten ne lássa mindenki a kezdőlapon a változást...

19L

2011. szept. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. Nem vagy közkedvelt személyiség, és ezért örülnek, hogy neked szar.

2. Összejönnének veled.

3. Nem bírták a pasidat és úgy gondolják, hogy épp ideje volt szétmennetek.

4. A pasidat bírják, de téged nem, ezért örülnek, hogy szakítottatok.


Uolsónak: Lehet nem tudta az illető, hogy a srác meghalt.

2011. szept. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen,általába 1-2 óra után leszedem hogy üzifalamról hogy kapcsolatban vagy hogy egyedülálló vagyok,csak azért hagyom kint addig hogy ha akarnak kérdezni valamit,esetleg gratulálni :D
2011. szept. 30. 12:30
 6/7 anonim ***** válasza:
hülye gyökér :DD
2011. okt. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kössz >.<
2011. okt. 1. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!