Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Találkoztál már vkivel élőben...

Találkoztál már vkivel élőben innen GYKról?

Figyelt kérdés
Hogy volt a sztori?
2011. aug. 30. 22:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Én itt ismertem meg a szerelmem akivel most már lassan egy éve járunk:) És nagyon szeretem őt :)
2011. aug. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%
nem találkoztunk, de beszéltünk telefonon:D
2011. aug. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

off:Első like,like,like jó ilyent olvasni!

Maradjatok sokáig együtt!:)))


Vajdasági vagyok és itt ismerkedtem meg egy szintén

odavalósi csajjal!:)

2011. aug. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
100%
Meg én sem találkoztam, de szinte minden nap váltunk levelet. :) Én kérdeztem párkapcsolat témakörben, ő válaszolt, majd írtam neki privatban. Akkor meg csak az adott témáról beszélgettünk, majd ez átment abba, hogy mar szinte mindent leirunk egymásnak. Meló, barát...stb. Közösségi oldalakon is jeloltuk egymást, így a levelhez arc is társult. :) Úgy volt, hogy nyáron találkozunk, de sajna kicsit messze lakunk egymástól.
2011. aug. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
Nem,de egy-két embernek be lehetne verni az arcát a pofátlansága miatt és biztos lenne olyan is akivel jól el lehetne beszélgetni,haverkodni.
2011. aug. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is megismertem itt egy jófej srácot, akivel sokat beszélgetünk, barátoknak nevezném magunkat, és nemsokára fogunk találkozni is. Reményeim szerint :)
2011. aug. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

off:Első like,like,like jó ilyent olvasni!

Maradjatok sokáig együtt!:)))


Köszi szépen:)

2011. aug. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetlen megmaradt barátnömet innen ismerem :)

Gyerekvállalás témakörben írta tavaly, hogy 16 éves terhes és szívesen ismerkedne. Akkor voltam várandós az én lányommal, gondoltam írok neki. Megdöbbenésemre sokkal érettebb volt a koránál, nagyon szimpatikus volt. Levelezés, msn majd találkozó. Azóta sokszor találkoztunk, vele mindent meg tudok beszélni.

Remélem sokáig megmarad ez a barátság!:)

23/N

2011. aug. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Telefonon beszélgettünk, aztán mire jött volna a találkozó én meghátráltam mert kissé erőszakosnak tartottam és több dolgoban sem értettem vele egyet így gondoltam legjobb lesz ha még nem találkotunk, ő megésrőtödött és azóta semmi:)
2011. aug. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
100%
Itt ismertem meg az egyik barátnőmet.A terhesség rovatban találkoztunk,hasonló cipőben jártunk.Már 3 éve tartjuk a kapcsolatot.Többször találkoztunk is.
2011. aug. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!