Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen hírességel találkoztál...

Milyen hírességel találkoztál személyesen, vagy csak láttad esetleg élőben?

Figyelt kérdés
Lehet külföldi is,vagy magyar!Ha igen,akkor hol,és milyen szituációban,vagy milyen apropóból?:)
2009. febr. 17. 22:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
95%

repülős napon Bochkor Gáborral, Bessenyei Péter, Veres Zoltán. Jaaam Gábor volt munkahelyemen is.Vele meg Palik Laci.

Színházba jártam, ott Gryllus Dorka, Pécsi Ildiko, Gregor Berni, Mihályi Győző,CSapó Virág, Vándor Éva...uhh nem bírom sorolni...de színházi színészek, szal őket nem csak láttam, hanem utána beszélgettünk, mivel vártam a taximat, és ők is kint álltak.

Valamint egyik nagy pártunk magas rangú beosztottjával, nem nevezem meg, mivel fia osztyálytársam volt .

most több nem jut eszembe

2009. febr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
95%

Lolát láttam vásárolni(valószínű h Ő volt).

Láttam a Camponában(bevásárlóközpont, a mozi és az éttermek környékén) Csonka Andrást.

Találkoztam a Padlás szereplőivel autogramkérésnél(művészbejáró előtt).:)

2009. febr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
96%
Huh, ma éppen Görög Zita volt nálunk (nagyon szép és természetes), de szoktam látni Hajdú-Sarka párost, Áront a Tv-2-től, Gesztesit, Nagy Ferót, Kertész Zsuzsát (MTV-n volt bemondó még régen, és a legnagyobb bókot tőle kaptam, amikor mondta, hogy gyönyörű szemeim vannak). Egyébként ő nagyon kedves nő. Ja a Chrystal énekese a Tibi is szokott járni hozzánk. Meg a dömsödit is láttam már, a VVből molnár anikót és a ritát, meg egy csomó mkit...
2009. febr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
95%
jah, Medgyesit is meg Orbánt is
2009. febr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 Srapnel ***** válasza:
96%

Együtt vizeltem egyszer gangsta zoleeval.

Ma meg találkoztam Vágóval.

2009. febr. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
94%
En Koltai Roberttel, Oroszlan Szonjaval,Fesus Nellivel, a Sportszeletes reklamfiuval (hmmmm :) ) Animal Kannibals-szal,Fekete Laszloval,Milo Vikivel,Balzsay Karollyal,Szanto Ocsi bacsival, a magyar metrovonal epitesenek vezetojevel (?),a Gombos Edina ferjevel (Wizzairnel stweard),es asszem ennyi...
2009. febr. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
93%
Én egyszer a POSZT-on láttam a Barátok Köztből Vili bát (nem tudom a rendes nevét), aztán Csifó Dorinát és Dósa Mátyást ilyen sulis rendezvényen, meg egyszer amikor még Pécsen a Toller volt a polgármester, akkor ott járt a Medgyesy és ők köszöntek nekem előre (mert a Tollert ismerjük így családilag), az vicces volt :) Meg Pesten egy benznikútnál mögöttem állt a kassznál a Liptai Claudia.
2009. febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
93%
Ja, Gangsta Zolee-t kihagytam, vele meg GBH koncerten találkoztam.
2009. febr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
93%
Közbe eszembe jutott, hogy Pákóval is találkoztam a munkahelyemen, és szintén ott Novák Péterrel is (mármint a volt munkahelyemen, a Blahán a Burger Kingben).
2009. febr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
93%
ja zimany lindaval egy altalanosba es gimibe jartam
2009. febr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!