Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az utóbbi időben önkéntelenül...

Az utóbbi időben önkéntelenül nagyon sok barátot elüldöztem magam mellől, mit tegyek, hogy visszakapjam őket?

Figyelt kérdés
Sajnos vagy szóba sem állnak velem, vagy teljesen hülyének néznek, vagy kijelentik, hogy nem kíváncsiak rám, esetleg őrültnek néznek, embere válogatja. De már megváltoztam és képes lennék normálisan kezelni a kapcsolataimat, viszont az eddigi oly megszokott légkör kihalt körülöttem. A keress újakat jelenleg nem megoldás. A régieket szeretném visszakapni.
2011. aug. 31. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha valakit megbántottál, kérj tőle bocsánatot, aztán meglátod mi lesz. De ha mindenki menekül tőled, akkor lehet, hogy tényleg be vagy kattanva, ez esetben érdemes pszichiátert keresni. Van két ismerősöm, akik elől mindenki menekül, ők sajnos megbolondultak kissé, kezelésre lenne szükségük. Nem tudják ezt magukról. Remélem Te nem ilyen vagy! :-)
2011. aug. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha azzal üldözted el őket, hogy önmagad adtad, akkor felesleges lenne visszaszerezni őket, hiszen ha nem fogadnak el olyannak, amilyen valójában vagy, akkor nem is igaz barátaid. Megváltozni meg azért, hogy barátaid legyenek szerintem nem éri meg. Ne feledd, mindig önmagad kell adnod, mert belőled csak 1 van, másokból pedig rengeteg. Én a helyedben elkezdenék neten keresni új barátokat, tiszta lappal indulva.
2011. aug. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A barátságot nem lehet akarom/nem akarom-mal, netán erőszakkal helyreállítani. Akiket megbántottál, kérj bocsánatot. 10-ből 4-5 meg fog bocsájtani.
2011. aug. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
esélyes, hogy ez a megbolondultam dolog játszik. legalábbis én is érzem magamról, hogy valami NAGYON nem okés. de ez köszönhető annak, hogy szinte széthuzant a családom én meg a földre pottyantam. Azóta minden oké és már nem vagyok "veszélyes". chill van.
2011. aug. 31. 12:34
 5/5 A kérdező kommentje:
Esetleg kedves első válaszoló. Tudnál egy kicsit részletesebben írni a megőrült ismerőseidről? Miben nyilvánult ez meg, stb.
2011. aug. 31. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!