Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Letörött a magassarkúm....

Letörött a magassarkúm. Bedagadt, meg fájt is a lábam. és meguntam és mezítláb mentem haza. Vajon az emberek h*lyének nézhettek? Ti mit mondanátok ha mezítláb megy valaki haza? :D

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat. 18L
2011. szept. 1. 15:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
"Némáá, az ott mezítláb megy haza!" Ezt.
2011. szept. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%

Azt, hogy szegénnyel jól elbánt a magassarkú cipője. Én is jártam így egyszer.



Egy nő társ.

2011. szept. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, én is mentem már haza mezitláb, mert annyira fájt a lábam, hogy sírni tudtam volna, vittem a kezembe a cipőt, nem foglalkozok azzal, hogy ki mit gondol, nekem fájt, nem nekik!!!
2011. szept. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Én is jártam már így.Olyan pipa voltam ,hogy pont lesz@rtam ki mit gondol.Semmi negatív megjegyzést nem kaptam,pedig pesti vagyok és találkoztam egy jó pár emberrel :)
2011. szept. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
Akárminek néztek, most már vége, nem kell izgulnod.
2011. szept. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
27%

Hat azt, hogy olyan cipot vegyen, amiben menni is tud.

Na, meg egy csaj most lepett ki a diszkobol.

Biztos megneztek a talapadat, mondvan, jo mocskos.

Magassarku jo kocsiba ki es be, vacsorara, tippegesre.

2011. szept. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem mondanék semmit, ha lenne velem valaki, akkor odasúgnám, hogy ez igen vakmerő cselekedet a kutyaszaros, összeköpködött pesti utcákon.
2011. szept. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
én is jártam már így, amúgy azt gondolnám, hogy de laza csaj, hogy ezt is bevállalta!:p szóval nem gáz:)18/L
2011. szept. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%
Én egyszer egy gyönyörű, de kényelmetlen cipőt vettem fel, azt hittem kibírom. Nem bírtam, 2 utcát a kocsiig mentem mezítláb szakadó esőben, de fájdalom nélkül.
2011. szept. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%
Hűh, az acélbetétes feltörte a lábam pont ma, bár ezt el is vártuk tőle, de nem volt kedvem megállni és fűzőgetni, szóval nem vettem le. De amikor a szandálom törte fel a lábam, akkor természetesen mezítláb mentem haza. Pesten.:D Hát, lehet gáz, de nem nagyon hiszem.xd
2011. szept. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!