Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az okmányirodában csak aznapra...

Az okmányirodában csak aznapra adják a sorszámot, vagy későbbre?

Figyelt kérdés
Az van, hogy neten próbáltam foglalni időpontot az okmányirodába, de legközelebb csak jövő hét hétfőre tudott volna időpontot adni. De ahonalpon ki van írva, hogy "sorszámkiadás minden nap X-Y óráig", akkor most ott is jövőhétre szóló sorszámot fognak adni, vagy ez hogy működik?
2011. szept. 1. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
A hétfő a legközelebbi időpont mikorra akarsz? Sorszámot csakis aznapra adnak.
2011. szept. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a jövő hetet úgy értettem, hogy "jövő jövő hét" :D Szóval én most hétfőre (5.-re) szeretnék, de neten már csak 12.-ére van.
2011. szept. 1. 17:24
 3/8 anonim ***** válasza:
ha odamész akkor aznapra kapsz számot
2011. szept. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, ott a helyszínen is, csak 12.-ére (vagy utánni) dátumra kaphatsz abban az okmányirodában.,

S.O.S. megoldás: keresel a NET-en olyan környékbeli okmányirodát, ahol közelebbi dátumra is adnak ki, sorszámot! (általában, az országban bárhol intézhető, lakóhelytől függetlenül az okmányirodai szolgáltatás!)

2011. szept. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A sorszám és az időpont nem ugyan az!


Ha időpontot kérsz akkor előre bejelentkezel, tehát elviekben nem kell ott sorszámot húznod az napra, mert van külön ablak az időpontra érkező ügyfeleknek.


A sorszám a random beérkezőknek van, ott helyben és tényleg csak aznapra.

2011. szept. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak aznapra adnak sorszámot.

De én azt tanácsolom, hogy ha nem eget rengetően sürgős az ügy, akkor kérj időpontot. Én mindig időpontra megyek, ilyenkor max 5perc a csúszás, viszont a sorszámosok ott ülnek akár 2-3 órán keresztül is.

2011. szept. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sajnos egetrengetően fontos, engem az se érdekel, ha reggeltől estik ott kell állnom, csak adják ide azt a papírt :-/
2011. szept. 1. 19:09
 8/8 anonim ***** válasza:
ne estig menj, hane nyitás előtt 1 órával.általában már akkor kezd alakulni a sor az ajtó előtt. sokszor aki 8 órakor érkezik már nem kap sorszámot.
2011. szept. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!