Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most fogok vizsgázni A kategór...

Most fogok vizsgázni A kategóriából. "B"-ből már van 7 éve jogsim. Ha azt mondom az okmányirodában, hogy itt a vizsgaigazolás "A"-ból, de elvesztettem a jogsim (ez persze kamu lenne), akkor vajon adnak ideiglenest amivel már tudnék motorozni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 13:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Ha van vizsgaigazolás, akkor a régit elveszik, lesz egy új amin már az A kategória is rajta lesz. Amig nem készül ez az új, addig kapsz egy papírt (ideiglenest) és azon már rajta kell legyen az A is.
2011. okt. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem adnak ideigleneset, CSAK AKKOR ha elveszett, ellopták, megette a kutya, stb...
2011. okt. 19. 13:52
 3/13 anonim ***** válasza:
Nevetséges , hogy ezért képes lennél csalni... Én bemenetem a központi okmányirodába elintézni, másnap sms-ben értesítettek,hogy elkészült az új kártyám!!! 1 nap volt!!!!
2011. okt. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jajj, az álszent duma nem kell köszönöm. Csalni........ Csupán szeretnék még idén motorozni egyet. 1 hónapja itt áll a garázsban, és nem vittem el MERT NEM AKAROK CSALNI. Az meg amúgy is milyen dolog, hogy kipengetek 130ezeret, levizsgázom, és nem képesek elfogadni a vizsgaigazolást azok a jólelkű rendőrök.
2011. okt. 19. 14:11
 5/13 A kérdező kommentje:
Visszatérve az előzőre, neked az 1 nappal hatalmas szerencséd volt. 1 naptól 4 hétig bármikor küldhetik, illetve nem is küldik ugye, mivel nekem van már jogsim. Be kell érte mennem.....
2011. okt. 19. 14:13
 6/13 anonim ***** válasza:
Csalás, az csalás, akármi az indokod! Nekem A1em és B-m volt mikor most nyár végén leraktam korlátlan A-ra! Tehát hasonló szitu. Nekem is be kellett mennem, nem postázták. Nem mázlim volt, hanem okosan a központi okmányirodába mentem!!! És igen, 1 nap!
2011. okt. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ahhoz minek csalni?? Fölölsz rá és húzod a gázt.. Basszus de lehet a tied papírral megy!! rossz típust választottál. :P
2011. okt. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Oké akkor majd én is elvonatozok innen Vas-Megyéből a központi okmányirodába. Tehát akkor te nagyon okos vagy mert elmentél a központba, gratulálok hozzá, de remélem megérted a "vidéki" embert is ugye?Csupán annyi a szitu, hogy ismerem az itteni okmányiroda mentalitását, és tudom hogy nem fogják elkapkodni az okmány kiadását. Ezért szeretnék "CSALNI".


A másik idiótának meg gondolom nincs élettapasztalata. Amit írtál azzal kockáztatnám a már meglévő jogsimat is akár. Lehet nem papírral megy a gép, de van annyi eszem hogy nem ba..ok ki magammal.

2011. okt. 19. 14:26
 9/13 anonim ***** válasza:
De fel vagy háborodva :) Nem tudom mit vársz ezen az oldalon... Menjél motorozzál, légy boldog!
2011. okt. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amit kapsz okmányirodában papírt a meglévő kategóriát feltüntetik és csak azokat vezetheted!
2011. okt. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!