Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Új suliba kerültem. És fogalma...

Új suliba kerültem. És fogalmam sincs mit mondjak tök nagy arcok páran de mégis holnap görcsölve megyek suliba. Ez miért van? Szerintetek mit mondjak kérdezem vagy mondjak valamit és ennyi?

Figyelt kérdés
Segytsetek léccives :(:(
2011. szept. 1. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak nyugi :) az eleje mindíg gázos de hamar belerázkódsz nekem is elég nehézkés én estire járok mától és nem szóltam senkihez inkább a másik jött oda hozzám .. egy pár nap és belerázkódsz türelem.
2011. szept. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi.Már szóltak hozzám.Beszélgettem is velük,csak az a baj hogy nem tudom holnap hogy menjek suliba köszönjek mindenkinek vagy csak a padtársamnak.és ha beszélgetni akarok hogy menjek oda mit mondjak mert vannak tökjó fejek is csak nemtom mit mondjak nekik:Sbocsi h ennxit kérdezösködöm csak nagyon félek.
2011. szept. 1. 21:54
 3/8 anonim ***** válasza:

nyugi, nem lesz semmi gáz. én is most kezdtem az új iskolát.(9.o), nekem nagyon jó osztályom van. A köszönésről: sztem úgy lenne jó, hogyha belépsz az ajtón, akkor köszönsz, nem kell túl hangosan, hogy mindenki rád figyeljen, de ne is mondhassák, hogy bunkó vagy, mertnem köszönsz. Aztán a padtársadnak köszönj, hogy szia julcsi, jajj de álmos vagyok. Esetleg a mögötted/előtted ülőknek, ha épp rád figyelnek. Próbáld meg azt, hogy fb-n keresel embereket az osztályodból, szerintem ott egyszerűbb beszélni, aztán utána élőben is beszéljetek:)

Remélem tudtam segíteni:)

2011. szept. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Feltételezem a többieknek is új a helyzet, igaz? Akkor nem csak te lehetsz így, izgulsz, ez természetes, fogadd el, hogy így van! Nem ciki. Ez csak azt mutatja, hogy érdekel mit gondolnak majd vajon rólad. Szóval egy szerethető valaki lehetsz...Neked nincs min aggódnod. Tök jó dolog, hogy új embereket megismerhetsz. Ahhoz menj oda bátran aki szimpatikus. Ha bemész, csak mond, hogy sziasztok, aztán még köszönhetsz mindenkinek külön akinek tudod a nevét és éppen úgy látod, hogy rád néz. Sok sikert! :)

Gimis lettél amúgy?

2011. szept. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem még nem köszönöm a válaszaitokat sokat segtetttek igaz izgultam de nemis kellett senkihez odamennem odajöttek és csak jöttek a szavak már mindenkivel jobban vagyok találtam hozzám hasonló anime fanokat is meg tisztára belezúgtam egy fiúba máris:$de se gáz.minden tök jó és örülök hogy minen jól ment :DD
2011. szept. 10. 13:46
 6/8 anonim ***** válasza:
örülök :)
2011. szept. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mégegyszer :))
2011. szept. 13. 14:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Na én megint lemaradtam egy izgulásról.
2011. szept. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!