Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezek szép nevek? Az én kedvenc...

Ezek szép nevek? Az én kedvenc neveim. Szerintetek milyenek? Ja és nem várok babát, nem azért kérdezem

Figyelt kérdés

az én kedvenc neveim. szerintetek milyenek?? ja és nem várok babát, nem azért kérdezem:)

1.Jessi (angolosan)

2.Lara (nem laura)

3. Emily -emília

4. emma

5. Adrienn

6. Fruzsina

7.Sarah

8. Katy

Az angol nevekből egyiket sem lehet magyarban így használni??? pl. nem dzsessika, hanem jessica.

hallottam olyanról, hogy lehet lekönyveztetni neveket, jó pénzért. ezeket így nem lehetne??


2011. júl. 29. 13:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%
Ha kést tartanának a nyakamhoz anyakönyveztetésnél,akkor a Lara,de csakis az életveszélyes fenyegetés miatt.
2011. júl. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
56%

Nem lehet. Illetve feltételezem, hogy esetlegesen külföldi szülőpárnál tehetnek engedményt. De valójában gőzöm nincs.


Az Emma és a Lara tetszik, de egyébként a többi divatnév...

2011. júl. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Az Adrienn a kedvenc nevem! :-) Az Emily nagyon tetszik, de csak külföldön laknék, akkor adnám a lányomnak. A többi meg nem tetszik :-/
2011. júl. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
35%

Nem lehet,csak akkor ha valamelyik(ez esetben apa) külföldi állampolgár.

Az én fiam azért lehetett Jason mert külföldön élünk,itt született a baba,bár mindkettem magyarok vagyunk.

Nekem pl. a Fruzsina kivételével mind tetszik.

2011. júl. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
73%

Magyarországon magyar állampolgár csak és kizárólag magyar helyesírással írt nevet adhat a gyerekének, választani csak az MTA által jóváhagyott listáról lehet. Idegen helyesírású nevet nem engedélyeznek, ez nem pénz kérdése.

Az Emma az egyedüli szép a listán -szerintem.

2011. júl. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
71%

Az angol neveket egyiket sem lehet így használni, magyarosítani kell az írott formáját, és ugye már nem is olyan trendi a Szara, Kéti Dzsesszi, Emili.


Ebből a sorból a Fruzsina az egyetlen ami tetszik.

Egyik kedvenc női nevem.

2011. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%

Fruzsinától a falra tudok mászni. A többi elmegy, bár a 'Jessi' olyan férfias nekem.

Nekem a Dóra, a Balázs, Zsófia, Kornél, András vannak a kedvenc neveim között. És tetszik még az Amira/Amina is.

2011. júl. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:

Nekem konkrétan egyik se tetszik nagyon.. :S

Ha már női név, akkor legyen az Emese, az legalább magyar is. ( ha már egyszer Magyarországon élünk )

2011. júl. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:

Nekem az összes tetszik,kivéve a Lara és a Fruzsina..

A Katy úgy,hogy //Kéti...// ùgy nem,hogy //Kati..//

:D :D :D =) :D :D :D

2011. júl. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
Nekem az Emma kifejezetten tetszik, ezért is kapta ezt a nevet a lányunk. :)És az Adrienn is szép. A többivel valahogy nem vagyok kbékülve, de izlések és pofonok!
2011. júl. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!