Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi az, hogy 12 évesen szórakoz...

✮ʝօк&# kérdése:

Mi az, hogy 12 évesen szórakozóhelyre menni?

Figyelt kérdés

15/F, egyszerűen meg vagyok döbbenve,hogy a mai fiatalság (fiatalság! taknyosok!) hol tart, 12-13 éves gyerekek cinkelnek engem, mert nem megyek, és nem is mehetek szórakozóhelyekre,pedig minden szempontból nagyobb vagyok mint ők. Hát először is tisztában vagyok minden "rossz mellékhatással" , másodszor még fiatal vagyok, és tanulással, meg a mozgással foglalkozok, de azért szeretek bulizni. És nem teszem, mert tudom így helyes.

Most valaki magyarázza el, miért van ez, hogy taknyos kölykök 20 éveseknek érzik magukat, isznak, meg satöbbi?


2011. szept. 2. 16:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
ez a divat. ne felejtsd el, hogy akkor lesznek a legmenőbbek, ha minden péntek-szomban este okádásig isszák magukat, és bele is fetrengenek.
2011. szept. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Tisztázzuk az elején, hogy Te is még kis taknyos vagy. Az ilyen 12-13 évesekre meg miért figyelsz? 5 év múlva tudod hogy hol lesznek?! Ez csak költői kérdés volt.

Ne törődj velük ennyi.

2011. szept. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Te csak magaddal foglalkozz.Te tudod hogy neked mi a jó.ha nekik ez így jó és a szüleik nem tudnak róla/nem tesznek semmit,majd később/pár éven belül tapasztalják meg a dolgokat(a szervezetük ko lesz stb)de addigra már késő lesz.Sajnos el kell fogadni hogy ez a mai divat,ilyenek a mai fiatalok és csak egy két rendes van köztük mint te.


23/N

2011. szept. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elítélendő 12-13 évesen, viszont: "És nem teszem, mert tudom így helyes." rendben, de normális körökben a bulizást meg lehet oldani kulturált módon is, pia stb nélkül, és szerintem akkor csak előnye van, nem hátránya :) minden esetre kisgyerekeknek tényleg nem való az esti élet "felnőttesen".
2011. szept. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
45%
Azért bírom, amikor a 15 évesek letaknyosozzák a 12 éveseket.:D
2011. szept. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

szia 14 éves lány vagyok :D

van ilyen barátnőm is, bár én annyira nem szeretem, mert mint egy paraszt úgy viselkedik:D cigizik füvezik. Alapból a genetikája iylen deszka alak. Plussz ezek a drogok :D Hátha nagy lesz ne sírjon h 160 centi meg nincs melle :D

ÉN is szeretnék szórakozni, össze gyűlni pár sráccal meg lánnyal :D De azért annyira nem innám le magam :D Csak nekem nincsenek ehhez megfelelő ismerőseim :/ Pedig már jó lenne egy barát :D

2011. szept. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
nemtom elöttem szólók.. én 15 évesen kezdtem "bulizni", pontosabban koncertekre járni - többhavonta egyszer, és azért szerintem nem mind egy, hogy 12 évesen kezdem hetente, vagy 15 évesen ritkán és kulturáltan, felelősségteljesen. soha nem volt velem baj 20 éves vagyok és most is ritkán, de járok szórakozni :)
2011. szept. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
38%
Azért mert a tömeghez tartoznak. Egyébként mi közöd hozzá?:D
2011. szept. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
az a köze hozzá, hogy ha mindenki ilyen elcseszett, szar egyedül "normálisnak" lenni :D én ezt gondolom.
2011. szept. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:

Nem véletlenül tetted a "normálist" idézőjelbe szerintem te sem :D De amúgy ja biztos rossz lehet. Akinek van "küldetése" az egyébként így is megtalálja a helyét, van aki otthon programozik egész nap, egyetemre megy majd sokat keres :) Van aki meg csak sír, hogy milyen rossz neki egyedül :)


A magatartás nem helyettesíti a kompetenciát.

2011. szept. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!