Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valaki aki szintén nem tud...

Valaki aki szintén nem tud beilleszkedni az új osztályba? (9. -esek főképp. )

Figyelt kérdés

Nekem valahogy nem sikerül :S

Mindenki megtalálta magának a megfelelő partnert/padtársat.

A beszédesebbek,pörgősebbek is és a visszahúzódóbb,szerényebbek is.

35-en vagyunk egy osztályba és pont én nem találtam senkit:( mással is van ez így?:S Nem akarok a nyakukon lógni:/ de félek,hogy ki leszek közösítve.


2011. szept. 2. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem korai beilleszkedésen aggódni két napja jársz az új sulidba.Nyugodtan menj oda valakihez,akit szimpatikusnak találsz.Kérdezd meg hova járt,mi a véleménye az osztályfönökről,az adott tanárról stb.
2011. szept. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

akarj a nyakukon lógni csak így lehet barátkozni

ha nem mersz szólni hozzájuk azt fogják gondolni hogy különcködni akarsz, és direkt kerülni fognak utána

2011. szept. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Semmiképp nem fognak kiközösíteni, emlékszem milyen volt anno 9.-be menni. Én se találtam a helyemet, azt hittem, hogy elvan veszve az egész, ki lettem közösítve, de ez egyáltalán nem volt így.


Igaz 1-1,5 hétbe telt mire beilleszkedtem, de sikerült. Hidd el, lesz majd néhány srác aki nyitni fog feléd idővel. Csak várj türelemmel, és ha nyitnak feléd, te is nyiss feléjük.

2011. szept. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Igaz,még korai aggódnom,csak olyan rossz látni,hogy mindenkinek megvan a partner.Volt osztálytársak együtt...stb...+ mindig elhatározom,hogy most már tényleg próbálok úgy hozzá állni,de ott amikor ott vagyok akkor így leblokkolok és ott állok mellettük: S Ők nevetgélnek stb... még kérdezni se tudok tőlük:/ ha tanárról kérdezek szerintem meg unalmasnak néznek:|

2011. szept. 2. 18:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én rég voltam már 9.es de nem tudtam beilleszkedni és ez nem is változott, úgy ballagtam el onnan hogy egy haverom se volt az osztályból. Lehet hogy ha az első napokban beszélgetek velük akkor befogadtak volna.


Másik suliba mentem utána, itt könnyen ment a beilleszkedés, igaz nem vagyunk sokan,3 haverom van az osztályból.


Azt tudom tanácsolni hogy már így az első napokban szólj hozzájuk, szólj vmi frappánsat ha eszedbe jut és kapcsolódik a témához. Próbáld vkivel megtalálni a közös témát.

Később nehéz lesz. Elkönyvelnek egy zárkózott gyereknek és ha utána szólsz hozzájuk, próbálsz poénkodni akkor jön az hogy "de ki nyílt a csipája".

2011. szept. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen,ettől félek:) Megpróbálok mindent,majd csak lesz valahogy:D
2011. szept. 2. 19:25
 7/7 anonim válasza:
Én most vagyok kilencedikes. Én is így vagyok vele. Neked hogy sikerült? Lettek barátaid? :)
2013. szept. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!